२०७९ जेष्ठ ९ सोमबार

बिनिता कुमालको जस्तै बि’जोक ,भोकले यसरी ल’ड्न थाले ,कठै! (हेर्नुस् भिडियो )

बाग्लुङ जिल्लाको गुवालेश्वर भन्ने ठाउमा एउटा परिवार रहन्छ जुन परिवार अहिले यतिबेला बि’चल्ली अ’वस्थामा छ ।छोराछोरी आमा श्रीमती सबैलाई आफै हेर्दै आएका श्रिमानको नै हात भाचिएपछि क’माएर ल्या’उने कोहि पनि न’हुदा अहिले यो परिवारले नि’कै क’ष्ट कर जीवन बे’थित गरिरहेको छ ।

उक्त परिवार चामल,नुन,तेल मा’ग्न गा’उगाउ जान्छ तर सधै एउटै गाउमा ग’इरहदा कमाएर खान सक्नेले किन माग्ने भन्दै तथानाम गालि पनि गर्छन् ।गालि सहेरै भएपनि छोराछोरीलाई भो’कै राख्न नसक्ने बा’ध्यात्मक अ’वस्थासगै उनिहरुले यसरी नै आफ्नो जीवन बे’थित गरिरहेका छन् ।

अहिले उक्त परिवारले राम्रोसग खानानै नखाएको हप्तौ भयो ।छो राछोरी भोकले जा ब’स्यो त्यहि निदाउन थाले ।सो घरमा छ भन्ने बिल्कुलै केही पनि रहेनछ ।एकदमै ठूलो परिवार अनि आ’र्थिक अवस्था पनि नि’कै नै क’मजोर भएको यो परिवार अहिले ह’दसम्म को दुखबाट गु’ज्रिरहेको छ ।

सो परिवारको व्य’था पनि पछिल्लो समय यत्रतत्र सर्वत्र नै छाएकि बिनिता कुमालको जस्तै नै छ ।

 

यो पनि ,,रुपन्देहीको देवदह ११ सहदाैनिया निवासी रविन श्रेष्ठले आफ्नो २३ बर्षीय श्रीमती दिलमाया श्रेष्ठको घां’टी थि’चेर ह”त्या गरेको इलाका प्र’हरी कार्यालय धकधईका प्र’हरी नायब निरिक्षक हरि नारायण श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन्। दिलमायाका श्रीमान २५ बर्षीय श्रेष्ठले आफ्नै श्रीमतीको ह”त्या गरेका हुन्।

ह”त्या गरि पराल भित्र लुकाएर राखेका अवस्थामा श्रीमतीको श’व फे’ला परेको थियो। ।प्र’हरीलाई बिहान ९ बजे मात्रै घ’टनाको बारेमा गाउँलेहरुले जानकारी दिए पनि रातिनै श्रीमतीको ह”त्या गरेको हुन सक्ने प्र’हरीले आकलन गरेको छ।

श्रीमतीको ह”त्या गरे भनरे गाउँमा खु’लेलाम हल्ला गर्दै हिंडेका उनलालई गाउँलेहरू मिलेर प्र’हरीको जिम्मा लगाएको स्थानीय अजय रौनियारले बताए। घरायसी वि”वादका कारण श्रीमतीको ह”त्या गरेको श्रेष्ठले स्वी’कारेका छन्।

श्रीमान रविनको आमालाई उदृत गर्दै प्र’हरीले बताए अनुसार श्रेष्ठ लागु औषधको अम्मली रहेका थिए। दशैंमा अर्घले गाउँपालिका ६ पाल्पा माइत गएकी दिलमाया हिजो मात्रै घर देवदह ११

आएकी थियिन। घ’टना बारे थप अनुसन्धान भैरहेको र ह”त्या आ ”रोपी श्रेष्ठलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय भैरहवा लगिएको प्र’हरी ना यब निरिक्षक श्रेष्ठले बताए।

यस्तै,द भ्वाइस किड्स कोच तथा गायिका प्रविशा अधिकारीले प्रेमी निर्माण सिटौलासँग विवाह गरेकी छिन् । अघिल्लो आइतबार इन्गेज मेन्ट गरेका गायिका प्रविशा र नि’र्माण सिटौलाको विवहा आज झा’ पामै भएको हो ।

भर्चुअल माध्यमबाट लामो समयदेखि प्रेममा रहे पनि निर्माण अमेरि काबाट काठमाडौं आएपछि मात्र उनीहरूबीच पहिलोपटक भे’ट भए को थियो। लामो समयदेखि अमेरिकामा बसे र आईटी क्षेत्रमा काम गरेका नि’र्माण दसैंअघि मात्र नेपाल आएका थिए।

२०७८ पुष २६, सोमबार प्रकाशित 1 Minute 223 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार