२०७९ श्रावण २५ बुधबार

मन्त्री रामकुमारी झाक्रीको टिकटक भिडियो भयो रा’तारा’त भा,इरल(हेर्नुस भिडियो)

काठमाण्डौ,। युवा पुस्ता को नेतृ झाक्री उनि स्प’ष्टवक्ता हुन। विभिन्न सम य मा बु”लन्द आवाज बोलेर‘ विशे,,ष त पाटी” अध्यक्षको नै खरो टिप्प’ नी गरेर अ”झ उनि च’र्चा मा छिन। खैर राजनि’तिक जिवन त छदै छ उनि गित संगित’मा पनि उत्ति कै रमाउ छिन उन को केहि भि’डियो हरु यस्ता रमाईला छन राम कुमारी झाँक्री वा’मप न्थी युवा ने’तृ हुन्।

उनी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत मार्क्स वादी-लेनिन वादी) निकट उनि अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन( अनेरा स्ववियु को अध्यक्ष भैसके की छन्। साथै उन को जन्म २०३४ साल मा गुल्मी को

मया’ ल पोखरी गाविस १ रत्न बहादुर र रनकु मारी की छोरी का रूपमा भ ए को हो। उनले २०६६ माघ २९ मा धनकुटा जि ल्ला का पशुप ति’बाबु पु री सँग विवाह गरिन्। हो राम कुमारी को जीवनी

महिला हरू कुनै पनि संगठन को नेतृत्व तहमा दा”बी गर्दै,नन्, गरिहा,ले पनि काम गर्न भने सक्दैनन्,’ एमाले विद्यार्थी संगठन अनेरास्ववि युको अध्यक्ष हुनु भन्दा पहिले राम कुमारी झाँक्री लाई

यस्ता कुरा खू”ब सुनाइन्थ्यो ।नेपाली राज नी:तिको इतिहास मा महिला ले राज’नीतिक संगठन (महिला विभाग’बाहेक) को मुख्य पदमा रहेर काम गरेको ।। उनले पनि भेटेकी थि’इनन् समाज

रूपान्त रण सम्भव छ’ भनेरै राजनी’तिमा लागेका हरूको पनि यस्तो मा नसिकता देखेर राम कुमारी लाई अचम्म लाग्थ्यो । चारै दिशा बाट आउने मनोबल गिराउने प्रसंग कुल्चेर हिम्मत साथ उनले नेपाली राजनी ’तिमा एउटा इति’हास बनाइन् । दलहरू   का भ्रातृ संगठन मध्ये पनि सबै भन्दा जुझारु मानिने विद्यार्थी संग’ठन को अध्यक्ष भएर देखाइन् । त्यति मात्रै होइन, आफूले नेतृत्व

गरेको संगठन लाई २०६५ साल को स्ववियु चुनावमा पनि पहि’लो संगठन नै बनाइन् २०६२/ ०६३ को जनआन्दोलन मा राम कुमारी झाँक्री युवा वि द्यार्थी को ने’तृत्व गर्दै सडकमा पु’गिन् । दुई पल्ट।।।

उनको टा उको’मा गहिरो चो ट लाग्यो । गि’रफ्तार हुने र छा: डिने क्रम रा जा ले प्रत्यक्ष शासन हातमा लिए देखि ज’नआन्दोल हरु ‘ सफन हुञ्जे ल निय मित’जस्तै बन्यो । तर, राम कुमारी आन्दोलन को अग्रमोर्चा बाट कहि ल्यै प’छाडि हटिनन् अहिले अहिले भने टिकटकमा रम्दै रामकुमारी झाँक्री; तल भिडियो मा हेर्नुस

२०७९ श्रावण १९, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 174 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार