२०७९ श्रावण २५ बुधबार

पुष्प,कमल दहाल प्रचण्ड भन्नुहुन्छ देशको यो अवस्था देख्दा कुन दिन म आत्मह,त्या गर्छु (सहि वा गलत ?)

पुष्पकमल दहाल प्रचण्ड भन्नुहुन्छ देशको यो अवस्था देख्दा कुन दिन म आ,त्मह,त्या गर्छु (सहि वा गलत ?) उपाध्यक्ष विष्णु पौडेलले जन ताको साथ र समर्थन पाएर पार्टी फेरि सरकारमा फर्किने बताएका छ न्।एमाले संखुवासभाको

जिल्ला अधिवे,शन उद्घा’ट’न समा,रोहलाई सोमबार खाँदबारीमा स म्बोधन क्रम,मा उनले यसो भनेका हुन्।जनताको साथ र समर्थन लि एर सरकारमा आउनेछौँ। सदनको अंकग णितले हामीलाई केही सम य सरकार बाहिर पठाएको छ। तर हामी बहुमतसहित सरकारमा आ उँछौँ’,

उनले भने,।एमालेलाई बाहिर पठाएपछि कांग्रेस एमाले ले आफ्नो दि ’ग्विजय हुने ठा’नेका थिए। तर उनीहरुको हविगत हामीले हेरिर,हेका छौँ।उनले २०७४ को स्थानीय चुनाव पनि एमा,लेले एक्लै ल’डेको ब ताए का छन्।‘

एमाले प्रतिपक्षमा हुँदा पनि एक्लै चुनाव ल’डिरहेको थियो। स्थानीय तहको निर्वाच,नमा एमाले विज,यी भएको थियो’, उनले भने, ‘अब पनि विजयी हुन्छ। एमाले,लाई विजयी हुन सर,कार चाहिँदैन, सत्ता पक्ष भइरह,नु पर्दैन।

पौडेलले एमाले सरका,रमा आएपछि नै किमा थांका-विराटनगर सड क सुरु गरेको बताउँदै त्यो आयोज,,नालाई एमालेको सरकार आएप छि पूरा गरिछा,ड्ने पनि वाचा गरेका छन्। नेपाल,खबर बाटयो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

पौडेलले एमाले सरका,रमा आएपछि नै किमाथां का-विराटनगर सड क सुरु गरेको बताउँदै त्यो आयोज,नालाई एमालेको सरकार आएप छि पूरा गरिछाड्ने पनि वाचा गरेका छन्। नेपालखबर बाटयो खबर प ढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

२०७९ श्रावण २१, शनिबार प्रकाशित 1 Minute 168 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार