२०७९ जेष्ठ ४ बुधबार

पहिलोपटक मि’डियामा भा’इरल सचिन र बखत ,सचिनले ह’साएर मु’र्छा पारे,यति मीठो गित सु’नाए (हेर्नुस् भिडियो )

गुल्मिका सचिन परियार जो अहिले चि’रप’रिचित नाम हो सा’यद‌ै नचिन्ने कोहि हो’लान् ।उनी अहिले यत्र’तत्र स’र्वत्रनै छाइरहेका छन् ।सचिन परियारको जन्म २०१२ फेब्रुअरी ६ मा गुल्मि जिल्लाको मुसि कोट गाउमा भएको हो ।सचिनको पिताको नाम तेजेन्द्र परियार हो ।

सचिन सानै छ’दा आमाले छो’डेर गइन ।बुवा तेजेन्द्र परियार र दो’ स्रि आमा माया परि’यारसग गुल्मि जिल्लाको स’दरमु’काम तोम गाछमा कोठा भा’डामा ब’स्दै आएका थिए ।

सचिनका बुवा तेजेन्द्रले सानो टे’लेर खो’लेर जिवविको पा’र्जन गर्दै आएका थिए ।घरमा न्यून आ’यस्रो’त त आ’र्थिक अ’वस्था एकदमै ना’जुक भएपछि सचिनले कक्षा १ पढ्’दाप’ढ्दै पढाईलाई पुर्ण’बि राम लाउनुपर्ने बा’ध्यत्मक अ’वस्था सृ’जना भएको थियो ।

उमेरले बर्ष ९ नि’र्दोष स्व’भाव ह”स्मुख र बो’लिमा च’न्चलता र मि’ ठास भएको सचिनले प’हिलोप’टक युटुब मा’र्फत आफ्नो ग’ला र कलालाई दे’खाएका थिए ।उनको प्र’स्तुतिले सारा नेपालिको मन जि’त्न कुनै स’मयनै लागेन उनी एकाएक भा’इरल भए सारा मि’डि यामा स’चिनकै नाम गुन्जा’यमान भयो ।

सचिन यतिसम्म रु’चाको पा’त्र भएकि उनले ईन्द्रेणि जस्तो गरिमा मय ठाउमा प्ला’टफर्म पाए त्य’ति मात्रै हैन म’हानाय’क राजेश हमा लसग समेत मिउ’जिक भि’डियो खेले ,उनका दर्जनौ गितहरु अहिले पनि युटुब च्या’नलमा ट्रेन्डिङमै छन्  ।

फेरि सचिन परियारको च’र्चा चु’लिएको छ । पछिल्लो समय भा’इ रल पा’त्रहरुलाई एउटा राम्रो कलाकारिताको मञ्च प्रधान गर्दै आए का तपाईं हाम्रो सबैले रु”चाएका पात्र बखत बिष्टले पु’र्ण आफ्नो सिरियलमा सचिनलाई स्था’न दिएका छन् ।

उमेरको हिसाबले १५ बर्ष जेठा का’न्छा सचिन र बखत झ’लक्क हेर्दा धेरै उमेरको अन्तर भएजस्तो देखिदैनन् ।अन्त”र्बार्ताकै क्रममा स’चिनले एकदमै मिठामिठा गित पनि सु’नाए । ब’खत र सचिनको यो प’हिलो भेट’घाट र सगै काम हो ।अन्त’र्बार्ताकै क्रममा सचिनले थु’प्रै गित सु’नाएसगै रेला ठ’ट्टा पनि गरे ।

२०७८ पुष २९, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 56 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार