२०७९ जेष्ठ ४ बुधबार

भाउजू भ’गाउ’ने देवरका दुई छो’रीह’रुको साथमा आमा आइन मि’डियामा च’ल्यो रु’वा’बासी (भिडियो हेर्नुस)

केही दिन अघि झापा जिल्लाको झि’ल्झिले घर भएका चन्द्र थापा मगरले आफ्नै भाउजु लिएर अहिले फ’रार भएका थिए । श्रीमती वैदेशिक रोजगारिका लागि कुवेत गएको बेला साना छो’राछोरीलाई घरमा बि’चल्ली ब’नाएर चन्द्र थापा भा’उजु लिएर फ’रार भएका हुन । १ महिना देखी स’म्पर्क बि’हिन भएको भन्दै आफन्तहरु मिडियामा आए पछि उनिहरुको अहिले खो’जी भएको थियो । उनिहरु स’म्प र्कमा आए पछि उनकी श्रीमती लगायतले छल’फलका लागि भन्दै बोलाएका थिए

छलफलका ला’गि भन्दै चन्द्र र भाउजू मिडियासगैँ गएका थिए । तर उनिहरुलाई चन्द्रकी श्रीमती तथा उनका आ’फन्तहरुले चन्द्र र उनी सगैँ फरार भ’एकी भा’उजुलाई हा’तपात गरेका हुन । श्रीमती बि’देश मा गएर दुख गर्ने तर चन्द्रले भने यहाँ दुख गरि कमाएको सबै सके को र अ’रुको घरबार बि’गारेको भन्दै उनिहरुले हा’तपात गरेका हुन । बिदेश गएकी चन्द्रकी श्रीमती भने अहिले घर आएकी छिन ।

त्यस्तै चन्द्रसगैँ फरार हुने भाउजुका श्रीमान पनि कामको शि’लशि लामा ई’न्डिया गएका थिए । उनी पनि घर फ’र्किएका छन । चन्द्रकी श्रीमती बिदेश रहेको र ती भाउजुको श्रीमान पनि कामको लागि इ न्डिया जाने आउने गरे पछि चन्द्र र भाउजुबिच पहिले देखि नै अ’नै तिक स’म्बन्ध र’हदै आएको स्थानियहरुले ब\ताएका छन ।

आफुहरुले कयौँ प’टक अरुको घरबार बि’गृन्छ भनी ती भाउजुलाई स’म्झाउने गरेको भएता पनि उ’निहरुबि’च अ’नैतिक सम्बन्ध जारी नै रहेको गा’उँलेहरुको भ’नाई छ । चन्द्रसगँ फ’रार भएकी भा उजु का श्रीमानले भने उनलाई आफू न’खोज्ने ब’ताएका थिए ।

तर चन्द्रकी श्रीमती र उनका आ’फन्तले भने चन्द्रले आफुले कमाए को र घर बनाउन भनी दिएको सबै पैसा लि’एर गएको भन्दै त्यो फि’र्ता हुनु पर्ने बताएका छन । अब उनिहरुलाई कानुनी रुपमा सजाय दिइने उनिहरुको भनाई छ । आफुहरुले दिएको पै’सा सबै फि’र्ता गर्नु पर्ने

चन्द्रकी श्रीमतिका आ’फन्तले ब’ताएका छन । आफुहरुले अ’र्काकी श्रीमती लिएर हिड्न पैसा न’दिएको भन्दै चन्द्रले उक्त पै’सा फिर्ता गर्नु पर्ने बताएका छन । चन्द्रकी श्रीमतिले यश अघि नै आ’फू अब च’न्द्र सग नबस्ने ब’ताईसकेकी छिन ।

उनिहरु फ’रार हुनु भन्दा अघिल्लो रातीको ल’गभ’ग ८ बजे तिर दे वर चन्द्र र भाउजुलाई रंगे हात गाउँलेहरुले स’मातेका थिए । चन्द्रले क”ट्टु मात्र लगाएको र भाउजु पे”टि”को”ट मात्र लगाएको अवस्था मा दुबैलाई एउटै ओ’छ्यानमा उनिहरुलाई भे’टेका थिए । पहिले दे खि नै देवर भाउजुको अ”नै”ति”क सम्बन्धको कुरा गाउँ घरमा फैलि एपछी सबैले उनिहरुलाई नि”गरानीमा राखेको छिमे’किहरुले बता ‘एका थिए ।

देवर र भाउजुलाई एउटै ओछ्यानमा भेटिसके पछी चन्द्रले ग”ल्ती भयो एक पटकलाई मा’फी दिनु भनेको स्थानियको भनाई थियो । तर बिहान उज्यालो भए पछि भने उक्त कुरा स’म्पुर्ण गा’उभरि फै \लिए पछि उनिहरु फ”रा”र भएका थिए ।

उनले दुबैजनालाइ ए’कएक थ’प्पड हान्ने योजना बनाएको कुरा खु’ लाइन भने छोरीचाहिले ममिलाइ कु”टे”प”छि हात हालेको कुरा बताइन । आफ्नो बाबुसग भाग्ने भाउजुले आफुलाइ भा”लु”नी सा”लु”नी भन्दै अपशब्द बोलेर गाली गरेको भन्दै

खुब गु”ना”सो पनि गरिन ठुली छोरि शान्तीले । सामान्य मेकअप ग रेर हिड्दा त्यस्तो भनेको ब’ताउछिन उनी । कसले भन्यो भा”लुनी भनेर कु”ट्न घरमै आएको पनि उनले ब’ताइन । बाकी हेर्नुस तलको भिडियोमा

२०७८ माघ ४, मंगलवार प्रकाशित 1 Minute 223 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार