२०७९ असार १२ आईतवार

पाहुना आएका सा’लालाइ आफ्नै भिनाजुले ब’न्’चरो’ले ठ’ह’रै(भिडियो हेर्नुस)

मोरङ जिल्लाको लेटाङभोगटेनी एकदमै ड”र”लाग्दो अनि र”ह”स्य मय घ’ट’ना घ’टेको छ । आफ्नै भिनाजुले सालालाइ ब”न्चरो प्र”हार गरि एकदमै नि”र्म”म तरिकाले ह”त्या गरेका छ्न । रातको अन्दाजी सात आठ बजेको समयमा पा’हुना आएका ६० बर्षका सालालाइ ७० बर्षका

भिनाजुले ढु”ङ्गा हा”नेर दात नै झा”रि”दि”एको र टाउको छि”नि”ए ”को अ’बस्थामा स्थानियले भे’टेका थिए । खाना खाएपछी साला र भिनाजुबिच सामान्य झ”ग”डा भएपछी भिनाजुले ब”न्च”रोले हा”ने ”र एक’दमै नि”र्म”म तरिकाले ह”त्या गरेको स्था नि’यको भनाइ रहे को छ । घरभरी र”ग”तै”र”ग”त र बाटो स’म्म रगत भएको स्था’निय ले बताए का छ्न ।

भि’ना’जुले सालोलाइ मा”रे”र घि”सा”र्दै बा’टोस’म्म ल्याइ पुर्याए पछी स्था नियले भेटेको कुरा बा’हिरिएको छ । घट’नास्थ’ल र”ग ”तै”र”ग”तले भरिएको र मृ”तकको दात ज’ताततै छ”रि”एको कुरा स्थानियले बताएका छन ।

ढोकाभरी र”ग”तै”र”ग”त भएको र ह”त्या गरेर घि”सा”रे”र बाहिर लै’जादै गर्दा छिमेकिले भ”न”क पाएपछी प्र ह रीलाई खबर गरिदि एको र प्र’हरीले त’त्काल ह”त्यारा भिनाजुलाई प”क्रा”उ गरेको स्था ‘नियले ब’ताएका छ्न ।

मृ”तक प्रेमब हादुर बिगत केही दिनदेखि डम्बर वहादुरकै घरमा बस्दै आएको कुरा पनि खु’लेको छ । बुढाथोकी र भु जेलले ह”त्या भए को रात बे’लुका सगै बसेर म”दिरा सेवन गरेको पनि खुलेको छ । दुबैजना म”दिरासेवन गरेपछी घर फर्किने क्रम मा यो घ’टना घ”टेको हुनसक्ने स्था’नियले अनु’मान ल’गाएका छ्न ।

मदि रा’सेवन ग’रेपश्चात उनिहरुबिच झ”गडा भएको हुनसक्ने र झ ”गडाकै क्र’ममा यो घटना घटेको हुनसक्ने जिल्ला प्र हरी का र्यलय मोर ङले जनाएको छ । प्रेम बहादुर नाताले डम्बरबहादुरको सा’ला पर्दा रहेछ्न । मृ”तकको अबस्था एक दमै ना”जुक रहे को कुरा प्र त्य क्ष’दर्शिले खु’लाए ।

घ”टना स्थलमा अझै मृ”तकका झरेका दा”तहरु त यथावत नै छ्न । मृ”तकको आँखा पुरै नि स्कि’सकेको कुरा पनि प्र’त्यक्षदर्शिले बताए । ह”त्या आ”रोपित बाजे त्यहा एक्लै ब’स्दै आ एको कुरा पनि बा’हि’रिए’को छ ।

बाकी हेर्नुहोस तलको भिडियोमा

२०७८ माघ ५, बुधबार प्रकाशित 1 Minute 172 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?