२०७९ जेष्ठ ३ मंगलवार

आफ्नै श्रीमानले यौ’न प्या’स मेटाउन श्रीमतीको ह’त्या (हेर्नुस भिडियो रिपोर्ट)

अहिले समाजमा अपराधिक घटना प्रया जसो भएको हामीले भोग्दै सुन्दै आएका छौ तर यहाँ कल्पना सम्म पनि गर्न नसकिने घ ट ना बा हिरिएको छ । एउटा घ ट ना मोरङ जिल्लाको पथरी शनिश्चरे भन्ने ठा उमा पनि घटेको छ । २३ बर्ष उमेरकी आफ्नै श्रीमती पुजा बिक ला ई ३० बर्ष का श्रीमान जया शर्माले ह’त्या  ग’रे’का हुन् ।

सुन्दा पनि एकदमै डरलाग्दो आफ्नै श्रीमतीलाई कसैले यती निर्मम तरिकाले कसरी मा’र्न सक्छ होला ? श्रीमतीको सं’बे’द’नशिल अ’ङ्ग लु’छि’एको अबस्थामा रहेको र शरीरको कुनै पनि अ’ङ्ग चो’ट’प’ट’ कले खाली नरहेको कुरा हामी मृत श्रीमतीको शब हेरेर स्पष्ट देख्न सक्छौ ।

प्रत्यक्षदर्शिका अनुसार मृत महिलाको शब एकदमै नाजुक अबस्था मा रहेको । घाटिमा नि’लडा’म र शरीरको सबै अ”ङ्ग’मा नि’ल’डा’म नै रहेको एक स्थानीय महिलाले बताइन । प्रेम सम्बन्धपछि छोटो स मयमै बिबाह भएको थियो उनिहरुको तर बिबाह भएको केही समय पछी नै श्रीमानले आफ्नो यौ’न प्या’स मे’टा’उ’नको लागि श्रीमतीको यो हालत बनाएर बी’भ’त्स ह’त्या ग’रे’को छ ।

उनिहरुको झगडा र कु’टाकु’ट समाजकै लागि सामान्य बिषय बने को एक सर्बसाधारण महिलाले बताइन तर घटना घटेक दिन भने कु’टा’कु’ट भएको आफुलाइ थाहा नभएको कुरा उनले खुलाइन ।

आफू घटनास्थलमा पुग्दा मृतक महिला बेडमा बेहोस अबस्थामा ए कदमै नाजुक अबस्थामा पल्टिरहेको उनिहरुले बताए । उनिहरुका अनुसार श्रीमानले श्रीमतीलाई पानीको पाइपले कु’टे’पछि यो घटना घटेको खुलाए ।

मृतक महिलाको हत्या गर्ने दोस्रो श्रीमान रहेको पनि उनिहरुले बताए । उनिहरुका अनुसार मृतकको पे’ट’मा गर्भ रहेको र त्यो बच्चा पनि कु’टे’र पे’ट’मा नै मा’रे’को कुरा खुलाए ।

बेल्टले पे’टको एकपट्टीबाट अर्को अर्कोपट्टि सु’म्ला उ’ठ्ने गरि हा’ने ’को कुरा पनि उनले बताइन । ह’त्या’रा भनिएका श्रीमानले जाड रक्सी मात्र नभएर ब्रा’उ’न सु’ग’र समेत सेवन गर्ने गरेको कुरा पनि गाउलेहरुले बताए ।

उनिहरुले श्रीमती पनि घटिको भने नरहेको र उनले पनि र’क्सी’से’ वन गरेपछी अपशब्द बोल्ने गरेको कुरा उनिहरुले बताए । श्रीमानले मलाइ छाडेर जा म बहुला हो जे पनि गर्न सक्छु भन्दा पनि उनिसग नै बसेको कुरा उनिहरुले बताए ।

२०७८ माघ ६, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 893 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार