२०७९ जेष्ठ ३ मंगलवार

क’स्को प्रेम’मा छिन् रियाशा दाहाल ? खुलाइन् सबै कुरा ( भिडियो हेर्नुहोस)

प’छिल्लो समय रियाशा’को च’र्चा चुलि दो छ । काठमाडौँकी रिया ’सा दाहाल ‘कलेज नेपाल’ शीर्षक’को युट्युब च्यानल’ले जन्माए’की प्रति’भा हुन् । सम’सामयिक विषय’मा भिडि’यो बनाउने यो च्यानल’ मा जी’ वेश गुरुङ सँग जोडी भएर उन’ले थुप्रै लघु फिल्म’मा अ’भि नय गरे’की छिन् ।

केहि मन’मुटावका का’रण उनि हरू को जोडी छुट्टीए पनि उन को च’र्चा भने कुनै क’मी छैन । व्यवस्था’पन विषय’मा स्नातक उनले द र्जन भन्दा बढी म्युजि’क भिडियो’मा काम गरे’की छिन् । हि’रोइन बन्ने लक्ष्य नराखे’की रिया’सा सुहाउँ’दो भूमि’का भए फिल्म’मा अ भि’नय गर्ने सोच ’मा छिन् ।

उनि सा’माजिक संजाल’मा पनि उत्तिकै स’क्रिय छिन् । उनले सामा ’जिक संजाल\म निकै सुन्दरत त’स्बिर शेयर गरि’रहेकी हुन्छिन् । भि डियो हेर्नुहोस् ।

 

यो पनि ,,काठमाडौं, ५ माघ । बा,नेश्वरस्थित कान्तिपुर इन्टरनेश्नल क,लेज, बु’द्ध,नगरमा विद्यार्थी र प्र’हरीबीच झ”डप भएको छ । को ‘रोना सं,क्रमित र सं’क्र’मण नभएका विद्यार्थीलाई एकै ठाउँमा

राखेर प’रीक्षा दिन लगाएको भन्दै आ’न्दोलनमा उत्रेका विद्या र्थीहरू र प्रहरीबीच झ”डप भएको हो प्रहरीले स्थिति,,लाई नि”यन्त्रणमा लि न ला’ठी चा’र्ज गरेको थियाे । त्यसै क्र’ममा केही विद्यार्थी घा”इते भ एकाे छ । प्रहरीले केही विद्यार्थीलाई नि”यन्त्रणमा पनि लिएको जा’ नकारी दिए ।

बि’एएल’एल’बीको चौथो वर्षको परीक्षा दिउँसो १ बजेदेखि ४ बजे सम्म तो’किएको थियो । स्वा’स्थ्य मा,पदण्डको न्यू,नतम पालना पनि नभएकाले कलेजको गेटमा ता,लाबनदी गरेका वि’द्यार्थीहरु काे भ’ नाई छ ।

एक विद्यार्थीका अनुसार कलेजमा स्यानिटाइजर पनि न’राखि एको ब’ताए । मंगलबार हिमालयन ह्वाइट हाउस कलेज, पुतली सडकमा पनि सं,क्र मित र सं”क्रमण नभएको विद्यार्थीलाई सँगै रा खेर प’री क्षा लिइएको भन्दै वि’द्यार्थीहरुले

परीक्षा नै ब’हि’स्कार गरेका थिए । यतिबेला विभिन्न सं’कायका स्ना तक तह तेस्रो र प्रथम व,र्षका परीक्षाहरू सञ्चालन भइरहे का छन् भने केही स”ञ्चालनको क्रम’मा रहेका छन् । कोभिड १९ सं”कट व्य’वस्थापन केन्द्र, शिक्षा मन्त्रालय, जिल्ला प्रशासन कार्यालयहरूले कोभिड ओ”मिक्रोन स’ङ्क्रमण ती’व्र गतिमा

फै’लिएको भन्दै भौतिक उ’पस्थिति रहने शैक्षिक क्षेत्रका गति वि’धि मा रो’क लगाएका बेला त्रिभुवन विश्वविद्या,,लयले भने धमा’धम परी क्षा का’र्यक्रम स”ञ्चालन गरिरहेको छ ।

कतिपय विद्यार्थी स्व’यम् कोरोना स’ङ्क्र”मित भएका बे,ला विश्ववि द्यालयले प’रीक्षा स’ञ्चालन गरेर जो”खिम बढाएको भन्दै विद्यार्थी हरूले परीक्षा सार्नका ला’गि माग गरिरहेका छन् ।

 

२०७८ माघ ६, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 200 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार