२०७९ असार १२ आईतवार

बिवाह हुनु ७ दिन पहिले दुलाह मृ’त्यु मुखमा पुगेपछि दुलहीले छोडिनन, बरु ७ महिना सेवा गरेर उनलाई निको पारेर बिवाह गरिन (भिडियो)

सांचो प्रेममा निकै धेरै वाधा अवरोध हुन्छन् भन्ने कुराको प्रमाण यो जोडीको जिवनमा देखिएको छ । जसरी कृष्णा र रुपाको जिवनमा आएको आरोह अवरोहले उनीहरुको प्रेमलाई फरक पारेन यि जोडीले पनि त्यस्तै समस्याको सामना गर्नुपरेको थियो ।

लामो समयसम्म प्रेममा रहेका उनीहरुले जब विवाहको योजना बनाए । उनीहरुको जिवनमा नसोचेको घटना भयो । ७ दिन मात्र थियो विवाह हुन संगमको निकै ठूलो दुर्घटना भयो । इटहरीकी १९ वर्षकी मनिला सिंखडा र संगम घिमिरेको प्रेम वास्तवमै उदाहरणीय छ ।

जब संगमको दुर्घटना भयो कसैले पनि उनी जिवित होलान् भन्ने कसैले सोचेका थिएनन् । चिकित्सकले पनि उनलाई कहिल्यै होस् नआउन पनि सक्ला भनेका थिए । अस्पतालमा कोमामा रहेका संगमलाई मनिलाले यसरी सेवा गरिन् की संगमले दोस्रो जुनी पाए ।

कसैले पनि संगम अहिलेको जस्तो होलान् भन्ने कल्पना पनि गरेका थिएनन् मनिलाले भनिन् । संगमको दुर्घटना भएपछि मनिलाले साथ छोड्छिन् भन्ने सबैले सोचेका थिए । संगमलाई पनि सबैले त्यसै भन्थे । तर दुखमा मनिलाले संगमको साथ छोडिनन् ।

अहिले उनी स्वस्थ्य भएका छन् । संगम स्वस्थ्य भएपछि उनीहरुले विवाह गरे । तर संगम जिवनभरका लागि कान नसुन्ने भएका छन्  सामाजिक सञ्जाल टिकटकमा मनिलाले आफ्नो प्रेम र जिवनमा भएको घटनाको बारेमा जानकारी गराइन् सबैले उनको निकै प्रशंसा गरेका छन् ।

सबैले उनको प्रेमको प्रशंसा गरेका छन् । उनलाई कलियुगकी मुना भन्दै सम्बोधन गरेका छन् ।

२०७८ माघ १२, बुधबार प्रकाशित 1 Minute 218 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?