२०७९ जेष्ठ ४ बुधबार

सडकमा ना”ङ्गो अ’बस्थामा भे’टिएकी पुष्पाको रु’वाउ’ने कथा । पहिले टिकटकमा भाईरल रहिछिन्, प्रेमीले छो’डेकै का’रण यस्तो (भिडियो हेर्नुस)

पछिल्लो समय स्नेही काख नामक सँस्थाले उ’द्धार गरेको एक बि रामीको कथा सा’माजिक स’न्जाल र युटुबमा नि’कै भा’ईरल छ । ति बिरामीको नाम हो, पुष्पा । महेन्द्रनगर घर बताउने पुष्पालाई केहि दिनअघि स्ने’ही का’खकी श्रीनेहा पोखरेलले केहि

दिनअघि काठमाडौ.को सडकमा नि’वस्त्र भै डु’ल्दै सबैलाई दुख दि’इृ रहेकी पुषपालाई उ’द्धार गरी आफ्नो आश्रममा ल्या’एकी थिईन् । उ नको स्वास्थ्य प’रिक्षण लगायत स’म्पुर्ण कुरा गर्दै उनी माथि भएका घ”टनाहरु केहि बा’हिर आएपनि श्रीनेहाले मिडियामा वा”स्तविकता ब’ताउन चा’हिनन् ।

पहिले नि’कै बोलिरहने पुष्पा बि’शेषत टिकटक लाईभमा बस्न ब’ढि रु”चाउँछिन् । कुरा बु’झ्दा उनको पहिले पनि टिकटक आ’ईडी रहेछ र उनी आफु सकुसल हुँदा टिकटक बनाउने रहिछिन् । पुष्पाको पहि लेको अ’वस्था हेर्दा सबैको आँखा र’सायो । उनी नि’कै सुन्दर थिईन् ।

अहिले पुष्पाको अवस्था सु”धार हुँदैछ । पुष्पा अहिले कम बो’ल्छिन् र उनका आफन्तहरुको बारेमा भने अहिलेसम्म प’त्ताा लाग्न सकेको छैन । श्रीनेहाले ब’ताए अनुसार उनी एक पुरुषसँग

बिवाह गरेर धोका पाईसकेपछि र अन्य सा’माजिक कुराहरुले यो अवस्थामा आई’पुगेकी हुन् । शिशिर भण्डारीसँग कुरा गर्दै पुष्पाले आफुलाई मोडल ब’न्न मन लागेको ब’ताउँदै ना’चेर देखाईन् । भिडियो हेर्नुस

२०७८ माघ १३, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 130 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार