२०७९ असार १२ आईतवार

ओहो ! आफ्नै श्रीमानले श्रीमतीलाई मा’रे’र यसरी घरमै गा’ढेका रहेछन् (हेर्नुस् भिडियो)

बि’गत केही समय अ’गाडि’को कुरा हो धनकुटा नि’वासी सिताराम श्रेष्ठ नाम गरेका पुरुषकी श्रीमती ए’काएक बे”प”त्ता भएकी थिइन जु’न घ’टनाले सबै गाउँलेहरुलाइ अ”चम्ममा पारेको थियो ।

श्रीमती गा’यब भएसगै श्रीमान सिताराम श्रेष्ठ पनि फ”रा”र थिए । प्र’हरी नि’रन्तर श्रीमान श्रीमती दुबै’जनाको खो’जिमा थियो । आज यो घ’टना घटेको २४ दिनपछी प्र’हरिको नि’रन्तर खो’जतलास’पछि सिताराम श्रेष्ठ प”क्रा”उ परेका छ्न ।

उनि प”क्रा”उ पर्ना’साथ उनले आफ्नो श्रीमतीलाई मा”रे”को कुरा खु’लाएका छन र आफ्नो श्रीम ती ला”छ रहेको ठाउँ पनि खु’लाएका छ्न ।प्र’हरी र गाउँले मिलेर सि’तारामकि श्रीमतिलाइ जङ्गल लगायत अन्य ठाउँमा खो’जी गरिरहेका थिए ।

तर घ’टना यस्तो भैदिएको छ कि य सले सबैको सा”तो उ’डाएको छ । सितारामले श्रीमतीको ला”छ रहे’ को ठाइ दे’खाइदिएका छ्न र उनको लाछ उ’नकै घरमा ६ फुट ग’हिरो खा’ल्डो ख’नेर गा”डि”ए” को अबस्थामा फे’ला परेको छ ।

ला’सको अ’बस्था एकदमै ना’जुक रहे को छ । २४ दिनपछी भेटी’एको ला’स अब क’स्तो अ’बस्थामा भेट्टिन्छ भनेर तपाईं अनु’मान पनि ल’गाउन सक्नुहुन्छ, मृ”त”कको श”ब ना”ङ्गो अ’बस्थामा र एकदमै हेर्न ला’यक अ’बस्था मा पनि नर’हेको स्था’नियले ब’ताएका छ्न ।

स्थानियबासिन्दाका अ’ नुसा र यो ह”त्या सितारामले नै गरेको ब’ताएका छ्न तर सि’ताराम भने आफुले यो ह”त्या न’गरेको ब’ताउदै आ’एका छ्न ।

स्थानियबासिहरुले यस्तो घ’टना त धन’कु’टामा मात्र न’भएर क’हिक तैपनि नसु’नेको ब’ताएका छ्न । उनिहरुले ह”त्या”रा सितारामलाइ क”डा भन्दा क”डा स”जा”यको मा’ग पनि गरेका छन ।

 

२०७८ माघ १४, शुक्रबार प्रकाशित 1 Minute 91 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?