२०७९ जेष्ठ २ सोमबार

स्थानीय महिला भन्छिन्,”धनकुटामा २४ दिनसम्म ला”स नभे’टिँदा गाउँमा भु”तले त”र्सा’यो”(भिडियो हेर्नुस)

बिगत केही समय अ’गाडिको कुरा हो धनकुटा जिल्लाको स’हारा गाउँ  नि’वासी सिताराम श्रेष्ठ नाम गरेका पुरुष र उनकि सितामाया श्रेष्ठ नाम गरेकि श्रीमतीका  एकाएक बे”प”त्ता भएका थिए जुन घ’ टनाले सबै गाउँलेहरुलाई अ”चम्ममा पारेको थि’यो ।

श्रीमानश्रीमती यसरी गा’यब हुदा गाउमा एक’प्रकारको खु’ल्दुली पै ‘दा भएको थियो । प्र’हरी नि’रन्तर श्रीमान श्रीमती दुबै’जनाको खो’ जिमा थियो । तर यो घ”टना घ’टेको २४ दिनपछी प्र’हरिको नि’रन्तर खो’जतला’सप’श्चात् सिताराम श्रेष्ठ प”क्रा”उ परेका छ्न र उनि प” क्रा”उ

पर्ना’साथ उनले आफ्नो श्रीमतीलाई मा”रे”को कुरा खु’लाए’का थिए र आफ्नो श्रीमतीको ला”स रहेको ठाउँ पनि खु’लाएका थिए । प्र’ह री र गाउँले मिलेर सितारामकि श्रीमतिलाइ ज’ङ्गल ल’गायत अ’न्य ठा’उमा खो’जी गरिरहेका थिए ।

तर घ”टना यस्तो भैदि’एको छ कि यसले सबैको सा”तो उडा’इदियो । सितारामले श्रीमतीको ला”छ रहेको ठाउँ दे’खाइदिएका थिए र उन को लाछ उनकै घ’रमा ६ फुट गहिरो खा’ल्डो खनेर गा”डि”ए”को अ बस्थामा फे’ला परेको थियो । ला’छ्को अबस्था ए’कद’मै ना’जुक थियो ।

२४ दिनपछी भे’टीएको लाछ अब कस्तो अ’बस्थामा भेट्टिन्छ भनेर तपाईं अनुमान पनि लगाउन सक्नु’हुन्छ, मृ”त”कको श”ब ना”ङ्गो अ’बस्थामा, मा’टोले ल”त”प”त र एकदमै हेर्न ला’यक अ’बस्थामा पनि न’रहेको स्था’नियले ब’ताएका थिए ।

स्था’नियबा’सिन्दा’का अ’नुसार यो ह”त्या सितारामले नै गरेको ब’ता एका छ्न तर सिताराम भने आ’फुले यो ह”त्या नगरेको ब’ताउदै आ एका छ्’न । स्था’नियबा’सिहरुले यस्तो घ”टना त ध’नकुटामा मात्र न’भएर क’हिकतै’पनि नसुनेको ब’ताएका छ्न ।

उनिहरुले ह”त्या”रा सितारामलाइ क”डा भन्दा क”डा स”जा”यको माग पनि गरेका छन । य’सैक्र’ममा आज भने यसै घ’टनाबारे अर्को ड”र”ला”ग्दो र”ह”स्य बा’हिरिएको छ ।स्था’निय बा’सिन्दाका अ’नु सार सि’तामायालाई त्यहाँ गा’डे’को समयमा उनले भु”त बनेर तर्सा एको ब’ताउछ्न ।

रातको समयमा घर’मा कोहि नभएको बेला ढोका ए”क्कासि आफैँ लागेको उक्त महिलाले ब’ताइन । सितारामका बाबुआमाले भने आ’ फुहरुलाइ यस बिषयमा केही थाहा नभएको ब’ताउछ्न । ६ फुटको गहिरो खा”ल्डोमा २४ दिनपछी ला’छ भे’टियो तर घ’रकै बाआमा लाइ समेत था’हा भएन कस्तो अ”च”म्म !

२०७८ माघ १४, शुक्रबार प्रकाशित 1 Minute 217 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार