२०७९ असार १७ शुक्रबार

बुहारी लिएर फ’रार जेठाजु एक्लै गाउँ फ’र्किए तर म”च्चियो हङ्गामा,श्रीमतीको भाड भैलो(भिडियो हेर्नुस)

तीन महिना अगा’डिको कुरा हो राजकुमार नाम गरेका एक पुरुषले आफ्ना छोराछोरी र इन्दिरा नाम गरेकी श्रीमती छ’दाछ’दै आफ्नो घरछेउकै छिमेकीकि श्रीमती बुहारीलाई लिएर फ”रार भएका थिए तर आज बुहारी भगाएको तीन महिनापछी भने राजकुमार एक्लै घर फ’र्केका छ्न जुन कुराले सारा घरपरिवार गाउले उनिमाथी ख”न्हि ”ए”का छ्न ।

यसै घटनाबारे थ’प जा’नकारी दिदै उनी आज मिडियामा पनि आ’ए का छन । उनले आफुले बुहारी लिएर गएको कुरा स्वि’कारिसकेका छ्न र आफुबाट यो कसरी भयो भन्नेबारे आफैलाइ था’हा नभएको उनी ब’ताउछ्न । उनले आफ्नो ग”ल्तिको प्रा’यश्चित पनि गरिसके का छ्न तर उनी ए’क्लै आउदा यता गाउघरका मान्छे भने आ”क्रो ”शि”त भएका छ्न ।

आखिर कहाँ थिए त उनी य’त्तिका दिन ? सबैको मनमा यहि प्रश्नले ज’रा गा’डेको छ । आफू हार स्वि’कार गर्न आएको र बुहारी भने हा ल आफ्नो साथमा नरहेको र इलाम जान्छु भनेर हिडेको उनी बता उछ्न । सा’सुबुहारि सगै तास खे’ल्ने गरेको कुरा गाउलेहरुको रहेको छ, तर उनले भने आफुहरुको स’म्बन्ध तास खेल्दा अगाडि न’बढेको ब’ताए ।

उनले ग”ल्ती आफ्नै रहेकोले भगाएको बुहारीको श्रीमानलाई आफु ले मा”फी मा’ग्न चाहेको उनले ब’ताए । उनले श्रीमतीले पनि आफु लाइ मा”फ गरिदिए अझैपनी श्रीमती र बा’लब’च्चा स’म्हालेर बस्न चा’हेको कुरा पनि उनले खुलाए । श्रीमतीसग झ”ग”डा हु’दाहु’दै कतिबेला बुहारीसग मा’या ब’स्यो थाहा नै नभएको ब’ताउछ्न उनी ।

बुहारीले पनि आफुलाइ मन प’राएप’छि भने आफुहरु भा”ग्न तयार भएको उनले बताए । तर गाउलेहरुले उनलाइ यसरी एक्लै फ’र्केको देखेपछी सबैजना आ’क्रोशी’त भएका छ्न । मुना नाम गरेकी बुहारी इलाम गएको ब’ताउछ्न राजकुमार तर स्था’निय महिलाले भने मुना कोहिसग पनि नबोल्ने गरेको र राजकुमारले नै फ’काएर लगेर बेचेर खायो भनेर आ”रो”प समेत लगाए ।

राजकुमारकि श्रीमतीले भने श्रीमानले जहिलेपनी आफ्नो १७ बर्ष देखिको कमाइ खाएको भन्दै गाली गर्ने र या”त”ना दिने गरेको उन ले बताइन । मुनालाई श्रीमानले नै लगेको हुनाले उनैले सबैको अ’ गाडि दा’खिला गराउनुपर्ने र श्रीमानले छोराछोरी जिम्मा लिएर मेरो अधिकार दि’ओस भ’न्छिन उनि ।

उनले यदि श्रीमान आफुसगै ब’स्न चा’हेको हो भने परिवारलाई हेर चाह गर्नुपर्यो र फेरीफेरि यसरी केटि लिएर हिड्न भने नपाउने उनी ब’ताउछ्न । वरपरका सबैजना राजकुमारले हेपेको भन्दै रि”सले चु”र भएका छ्न, राजकुमारले छि’मेक मै नराम्रो हुनेगरी गर्नै नहुने काम गरेको उनिहरुको भनाइ रहेको छ ।

सबैले उनलाइ मुनाको बारेमा प्रश्न गर्दै घेरे तर उनले भने आफुलाइ केही थाहा नभएको बताउछ्न । मुनाकी जेठानिले भने यदि मुनालाइ देवरले स्वि’कार्यो भने उनिसग सम्बन्ध नै नरहने ब’ताइन ।

२०७८ माघ १५, शनिबार प्रकाशित 1 Minute 134 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?