२०७९ जेष्ठ ३ मंगलवार

कठै! सुतिरहेका बुबालाई आफ्नै छोराले आमाकै अगाडी घा’टी न्या”केर त”ड्पाइ त”ड्पाइ मा’र्यो (भिडियो हेर्नुस्)

मोरङ जिल्लाको बेलबारी नगरपालिका वडा नम्बर ९ डाँगिघाट भन्ने ठाउँमा एकदमै भ”या”न”क एवम ड”र”ला” ग्दो घ’टना घ’टेको छ । एक छोराले आफ्नै बाबुको घाँ’टी थि”चि”थि”ची एकदमै बी”भ”त्स तरिकाले ह”त्या गरेको कुरा सा”र्बजनिक भएको छ ।

“छोराछोरी सानो हुदा म”र्छ कि भन्ने ड”र ठूलो भएपछी मा”र्छ कि भन्ने ड”र” भन्ने एउटा नेपालि उखानलाइ उक्त ह”त्या’रा छोराले स’ त्य सा’बित गरिदिएको छ ।जय न्यौ’पाने नाम गरेका छोराले आफ्नै बाबू दलबहादुर न्यौपानेलाई एकदमै बी”भ”त्स त’रिकाले ह”त्या ग रेका छन ।

यस ह”त्या’बारे थप जानकारी दिदै मृ’त’क’कि छोरी गंगा न्यौपाने मि’डियामा आएकिछिन । ह’जुरआमा, आफू र बहिनीमात्र घरमा रहेको अबस्थामा बाबुले आएर सु’तिरहेको हजुरबुबालाइ घाँ’टी न्या”के”र मा”रे”को उनी ब”ताउँछिन ।

आफुले यसो नगर्नु भनेर बाबुलाइ सम्झाउँदा समेत बाबुले आफुलाइ घ”चे”टि”दि”एर यस्तो गरेको उनि बताउँछिन । घ’टना घ’टेको दिन छि’मेकमा बिबाह भएको र गीतको चर्को आवाजले गर्दा आफुले मा गेको गु’हार पनि कसैले नसुनेको गाउँलेहरुसम्म खबर पुग्दा निकै ढि लो भएको उनी बताउँछिन ।

र”क्सि”को न”शा”मा आएर जहिले बाबुसँग झ”ग”डा गर्ने गरेको र मृ’त’क’की श्रीमती अर्थात ह”त्या”रा की आमाले बताइन । र’क्सि’ को न”शामा घरभित्र सुतिर हेका बाबुलाई नै यती नि”र्म”म”ता”पुर्ब क मा”र्ने कस्तो नि”र्द”यी छोरो होला ?

रक्सी खाएर छोरोले मु’खमा आ’एजती सबै शब्द बो’ल्ने गरेको आ मा ब’ताउछिन । आफुलाइ रा”णी”र”ण्डि देखि लिएर घर छो’डेर जा समेत भनेको उनी बताउँछिन । गाउलेहरुसँग पनि

झ”ग”डा गर्ने गरेको र आफुलाइ घर घे”रे”र मा”र्ने सम्मको ध”म्की दिएको उनी ब’ताउँछिन । आफुले छोरोले बाबुलाइ न्या”क्दै गर्दा घा टिबाट हात ह’टाउन खो’जेको तर नसकेको र अन्त्यमा मा”रे”र नै छाडेको उनले बताइन ।

बाकी हेर्नुस तलको भिडियोमा :-

२०७८ माघ १५, शनिबार प्रकाशित 1 Minute 139 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार