२०७९ जेष्ठ ९ सोमबार

पुण्य गौतमको फोन कलमा पल शाहले खु’लाए न’सोचेको र हस्य,समिक्षासंगको भित्री गो”प्य कुरा य’स्तो रहेछ (भिडियो हेर्नुस् )

पछिल्लो समय धेरैको रो’जाइमा पर्ने गरेको सा’माजिक सं’जाल हो टिकटक । यसका प्र’योगक’र्ताहरु वि’श्वभर क’रोडौं छन अहिले । धेरैले टिकटकलाई आफ्नो कलाकारिता क्षेत्रमा क’रियर बनाउने प्लेटफर्मका रुपमा पनि प्रयोग गरेका छनभने कतिपयले टिक’टक बाट थु’प्रै आ’म्दानी पनि गरेका छन् ।

पछिल्लो समय पुण्य गौतम आफै पनि टिकटक प्र”योगकर्ता हुन । गौतमले टिकटकमा लाईभ बसेको भिडियोहरु थु”प्रै भा’इरल भएका छन । टिकटकमा ला’ईभ बसे बापत थु’प्रै पैसा कमाएको पनि पुण्य गौतम बता’उँछन ।

टिकटकबाटै कमाएको रकम आफुले करिब १ लाख भन्दा धेरै रुपैयाँ आर्थिक स्थिति क”मजोर भएका बिरामिहरुलाई पनि सहयोग गरेको र फेरि पनि सहयोग गर्ने ब’ताएका छन्  ।अहिले च’लिरहेको पल शा ह र समिक्षाको विषयमा

पुण्यले पललाई लाईभ फोन गर्दा बजारी ह’ल्लाले आफ्नो च’रित्र ह”त्या गर्न खो’जेको ब’ताए ।समिक्षासंगको आफ्नो सम्बन्ध दाजु बहिनिको जस्तो रहेको र ग लत अ’र्थ लगाएर आफुलाई गि’राउन खो’जेको कुरा प्र’ष्ट पारेका छन् ।

भिडियो हेर्नुस् :-

यो पनि ,,राजेश पायल राई जो बर्षौ बर्षदेखि नेपाली गायन क्षे’त्रमा एकछत्र राज गरिरहेको नाम हो । उनी स्वदेश बिदेशमा वि’भिन्न स’म य अ’वदिमा गाउने र देशका विभिन्न भु’भागमा मे’ला म’होत्सव एवम ठु’लाठु’ला का’र्यक्रममा गित गाउछन् ।

केहि समय अ’गाडि यहि सि’लसिलामा उनी अ’मेरिकाको न्यु’योर्क स्थि’त गित गाउनकै लागि गएका थिए । उनी मञ्चमा गित गाउदै थिए ,एकाएक पि’छाडिबा’ट एकजना आएर रा’जेश पायलको घाँटी नि चोरेका थिए ।कार्यक्रमका सं’चालक टिमले पछि उनिलाई नि”य न्त्रणमा लिएका थिए।

राजेश पायल राई नेपाली प्र’तिष्ठित गायक हुन । उनले थु’प्रै नेपाली चलचित्रका गीतहरू र थु’प्रै म्युजिक भिडियोमा स्व’र दिइसकेका छ न् । उनी वि’श्वमै ५ घ ण्टामा ९ गीत रेकर्ड गर्ने पहिला गायकका रुप मा पनि उनलाई सं’सार भरि नै चि’निन्छ।

धेरै समय अगाडि राजेशले दिनभरिमा ल’गभ’ग ११/२२ बट्टा चु’रोट एकैदिनमा खाने ग’र्दथे ।उनी र’क्सी भने रात’भर खा’एर ल’ड्ने समे त गरेका थिए ।तर उनलाई प्या’रालाइ’सेस भएपछि र क्सी र चु’रोट पु’र्ण रुपमा त्या’गेको ब’ताएका छन् ।

२०७८ माघ १५, शनिबार प्रकाशित 1 Minute 173 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार