२०७९ असार १७ शुक्रबार

फ”रार रहेको जोडि कोठा भित्र यस्तो अवस्थामा फे’ला पर्यो,मध्यरातमा यस्तोसम्मको भा’गाभा’ग म”च्चियो (भिडियो हेर्नुस्

मात्र हिजोको कुरा हो राजधानी काठमाडौंमा ब’सोबास गर्दै आएकी कमला तामाङ नाम गरेकि एक महिला साथमा छोरो लिएर आफ्नो दुबई गएको श्रीमान अर्कै महिलासग बिदेशमा सगै ब’स्दै आएको र अहिले नेपाल आएपछी पनि उनै

महिलासग फ”रा”र भएको भन्दै आफ्ना गु”ना”साहरु ब्यक्त गर्दै मि डियासामु आएकीथिइन । सिन्धुली जिल्ला गणपु ९ निवासी सुब्बा सार्की नाम गरेका पुरुष पनि आफ्नी रन्जना सार्की नाम गरेकी श्रीम तीको खो’जिमा कमलासगै आएका थिए ।

बास्तबमा कमलाका श्रीमान उनकै श्रीमतीसग फ”रा”र भएका रहे छन र उनिहरु एक’साथ आफ्नो श्रीमान र श्रीमतीको खो’जिमा मि डियामा आएका थिए । उनकी श्रीमती पनि बिदेशमै बसेको उनी ब’ताउछिन र कमलाको श्रीमान र उनकी श्रीमती रन्जनाको भेट बिदेशमै भएर उनिहरु बिदेशमा सगै बस्दै आएका रहेछ्न । उनिहरु दुबैजनाको पी”डा एउटै रहेको छ ।

कमलाका अनुसार आफ्नो श्रीमान बिदेश गएको दुई महिनापछि देखि नै सम्बन्ध बि”ग्री”दै गएको र बिस्तारै राम्ररी बोलचाल पनि हुनछोडेको रहेछ । बोलचाल हुदापनि श्रीमान अ”ने”क”त”र”हका अ”श्ली”ल शब्दहरु प्रयोग गरेर गा”ली”ग”लौ”ज गर्ने गरेको उनले बता’एकि थिइन ।

आफ्नो श्रीमानको सा’थिमा’र्फत आफुले श्रीमान अर्कै महिलासग बस्दै आएको थाहा पाएको उनले ब’ताएकि थिइन । श्रीमान बिदेश गएको पाच महिनापछी नेपाल फ’र्केको र त्यस्तो ग”ल्ती न’दोहोर्‍या उने बाचा गरेको पनि उनले ब’ताइन ।

बाचा गरेको केही समयपछी रन्जनासग होटलको एउटै कोठामा र” ङ्गे”हा”त प”क्रा”उ परेपछी उनिहरुलाई पुलिसको अ’गाडि लगेर य स्तो नदोहोर्‍याउन चेतावनी पनि दिइएको तर पुन उनिहरु दु’बैजना फ”रा”र भएको ब’ताउदै पि”डि”त श्रीमानश्रीमती ए’कसाथ मिडि यामा आएका थिए ।

श्रीमतीले मुखमा जे आयो त्यही बोल्ने गरेको पि”डि”त श्रीमानको भनाइ थियो । यता पि”डि”त श्रीमती भने आफ्नो श्रीमानको त्यो महिलासग भेट भएपछीमात्र व्य’वहार त्यस्तो भएको ब’ताएकि थि इन ।

यसैक्रममा आज भने पि”डि”त श्रीमानश्रीमती फ”रा”र मिडिया कर्मिको सहयोगमा फ”रा”र श्रीमानश्रीमती बस्दै आएको कोठामा पुगेका छ्न । उनिहरु काठमाडौंको टेकुमा एउटा होटलमा कोठा भाडा गरेर बस्दै आएका रहेछ्न । तर मिडियाकर्मी त्यहा पुग्दा न पुग्दै उनिहरु आफू बसेको होटलबाट एकाएक म’ध्यरातमै फ”रा”र भएका छ्न ।

उनिहरु उक्त होटलमा बिगत एक महिनादेखी बस्दै आएको कुरा होटलका सा’हुसाहुनिले खु’लाए । होटलका साहुसाहुनीले भने आ फ्नै ब्यस्तताका का’रण उनिहरु कतिबेला गएको भन्नेबारे केही थाहा नभ’एको कुरा पनि खु’लाए ।

पि”डि”त श्रीमती कमलाले भने श्रीमानलाई एकचोटी मौका दिइस केको र अब भने श्रीमानसग बस्न नसक्ने कुरा बताइन । आफुलाइ छोडेर अर्कै महिलासग गएको मात्र नभएर आफुलाइ कु”ट”पि”ट, नराम्रो बचन पनि गरेकोले आफू श्रीमानसग कुनै हालतमा न’बस्ने कुरा खुलाइन ।

पिडित श्रीमान भने के गर्ने भन्ने बिषयमा अझै अ”न्योल देखिन्थे । उनलाइ श्रीमतीले रुदै फोन गरेको कुरा पनि खुलाइन । श्रीमतीले उनलाइ आफुहरुको खोजी गर्दै कमला घर’बेटीकोमा सोध्दै आएको कुरा ब’ताएको खु’लाए ।

उनिहरु फरार भ”न”क पाउनासाथ फ”रा”र भएका छ्न । कमलाले यस बिषयमा घ’रबेटीलाई भने ब’ताएकी रहिछिन तर उनिहरुले भने उनिहरु भा”ग्नुमा आफ्नो केही हात नरहेको ब’ताए ।

कमलाले फ”रा”र रन्जनालाइ फोन गरेर यसो नगर भनेर सम्झाएकी पनि रहिछिन तर पुलिसले र”ङ्गे”हा”त प”क्रा”उ गरेको तिन दिनमै उ निहरु पुन भा”गे”प”छी उनिहरु बिगत १५ दिनदेखी बे”प”त्ता छ्न । उनिहरु कहाँ छ्न के छ्न कुनै अ”त्तो”प”त्तो नै छैन ।

थप जानकारीको लागि हेर्नुस भिडियो :-

२०७८ माघ १६, आईतवार प्रकाशित 1 Minute 146 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?