२०७९ जेष्ठ ९ सोमबार

आफ्नो गीतमा अभिनय गरेकी दृष्टि बिहिन् युवतीको यसरी उपचार गराउदै गायक राजेश पायल (हेर्नुस् भिडियो)

राजेश पायल राई जो बर्षौ बर्षदेखि नेपाली गायन क्षेत्रमा एकछत्र राज गरिरहेको नाम हो । उनी स्वदेश बिदेशमा विभिन्न समय अवदिमा गाउने र देशका विभिन्न भुभागमा मेला महोत्सव एवम ठुलाठुला कार्यक्रममा गित गाउछन् ।

केहि समय अगाडि यहि सिलसिलामा उनी अमेरिकाको न्युयोर्क स्थित गित गाउनकै लागि गएका थिए । उनी मञ्चमा गित गाउदै थिए ,एकाएक पिछाडिबाट एकजना आएर राजेश पायलको घाँटी नि चोरेका थिए ।कार्यक्रमका संचालक टिमले पछि उनिलाई नियन्त्रणमा लिएका थिए।

राजेश पायल राई नेपाली प्रतिष्ठित गायक हुन । उनले थुप्रै नेपाली चलचित्रका गीतहरू र थुप्रै म्युजिक भिडियोमा स्वर दिइसकेका छन् । उनी विश्वमै ५ घ ण्टामा ९ गीत रेकर्ड गर्ने पहिला गायकका रुपमा पनि उनलाई संसार भरि नै चिनिन्छ।

धेरै समय अगाडि राजेशले दिनभरिमा लगभग ११/२२ बट्टा चु रोट एकैदिनमा खाने गर्दथे ।उनी र क्सी भने रातभर खाएर लड्ने समेत गरेका थिए ।तर उनलाई प्यारालाइसेस भएपछि र क्सी र चु रोट पुर्ण रुपमा त्यागेको बताएका छन् ।

गायक राई अहिले निकै नै भाइरल भएको संजाल टिकटकमा पनि जोडिएका छन् ।उनले यसै संजालमा एकजना दृस्ठि बिहिन युवतीले “सागर सरिचोखो माया” गीतमा बनाएको टिकटक भिडियो निकै मन परेपछि आखाको उज्यालो फर्काउन युवतीलाई निशुल्क उपचार गराउने अ’ठो’ट गरेका छन् ।

 

२०७८ माघ १९, बुधबार प्रकाशित 1 Minute 127 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार