२०७९ असार १३ सोमबार

एक पुरुषका आठ श्रीमती : यसरी मिलेर चलाउछन घर

भनाइ छ, विवाहको लड्डु खानेले पछुताउँछन्, नखानेले पनि पछुताउँछन् । तपाईले धेरै मानिसहरुलाई आफ्नी एउटी श्रीमतीसँग रिस उठेको कुरा सुन्नु भएको होला, धेरैले २ बिहे गरेको पनि देख्नु भएको होला ।

तर उनले १ होइन २ होइन ८ जना संग बिहे गरेका छन् । थाइल्यान्डका यी मानिसका ८ वटा श्रीमती छन् । सबै एउटै छानामुनि सँगै बस्छन् ।
थाइल्याण्डकी ओङ डम सोरोट सामाजिक सञ्जालमा निकै चर्चामा छन् ।

उनी ट्याटू कलाकार हुन। किनभने ओङका ८ जना श्रीमती छन् र उनीहरु सबै एउटै घरमा सँगै बस्छन् । तपाई सोच्नुहुन्छ कि महिलाहरूले एकअर्कालाई रिसाउँछन् तर त्यस्तो होइन। उनीहरु सबैको बीचमा धेरै माया छ । उनीहरू सबैले ओङलाई धेरै माया गर्छन् र उनलाई संसारको सबैभन्दा कोमल व्यक्ति मान्छन्।

ओङसँग सम्बन्धित सबैभन्दा रोचक कुरा के हो भने उनले आफ्नी श्रीमतीलाई कसरी भेटे । हरेक पटक उनीहरु पहिलो नजरमै प्रेममा परे र भेट्ने ठाउँहरु पनि निकै अनौठो छन् ।

ओङ्गले आफ्नो पहिलो पत्नी नोङ स्प्राइटलाई साथीको विवाहमा भेटे। उनी पहिलो नजरमा नोङसँग प्रेममा परे र दुवैले विवाह गरे। नोङ एल त्यो मानिसको दोस्रो श्रीमती हुन् जसलाई उसले बजारमा भेटेको थियो।

तेस्रो श्रीमतीले ओङ अस्पतालमा नोङ नानलाई भेटेकी थिइन्। यसै क्रममा ओङले आफ्नी चौथी, पाँचौं र छैटौं श्रीमतीलाई क्रमशः इन्स्टाग्राम, फेसबुक र टिकटकमा भेटेका थिए। एक पटक ओङ्ग आफ्नी आमासँग प्रख्यात मन्दिर गए जहाँ उनले सातौं पत्नी नोङ फिल्म र आठौं पत्नी नोङ माईलाई छुट्टीको समयमा भेटे जहाँ उनका अन्य पत्नीहरू पनि उनीसँगै थिए।

ओङले सबैलाई समान रुपमा माया गर्ने र धेरै ख्याल गर्ने आठ श्रीमतीले बताए । ती सबैबीच झगडा गर्नुको कुनै अर्थ छैन । सामाजिक सञ्जालमा मानिसहरुले ओङ निकै धनी भएको ठान्छन्, त्यसैले उनले धेरै पटक विवाह गरे तर यो सत्य होइन । सबै श्रीमतीले सानातिना व्यापार गरेर पैसा कमाउँछन् ।

ओङ्गले आफ्नी पत्नीहरूलाई कहिल्यै पनि आफूहरूबाट कुनै कुरा लुकाउनु हुँदैन भनी स्पष्ट रूपमा बताउनुभएको छ। यदि तिनीहरू अर्को पुरुषसँग प्रेममा पर्छन् भने, उसलाई खुलेर भन्नुहोस्। यति मात्र होइन, यदि उनीहरु सम्बन्धविच्छेद चाहन्छन् भने पनि स्पष्ट भन, त्यसपछि उनीहरुको बाटो छुट्टिनेछ ।

महिलाका परिवारका सदस्यलाई सुरुमा यस्तो विवाहमा केही आपत्ति थियो तर पछि ओङलाई देखेपछि उनीहरु उनको स्वभावको फ्यान भए । त्यसैले उनीहरुको बिछोडको प्रश्न नै उठ्दैन ।

२०७८ माघ २०, बिहीबार प्रकाशित 0 Minutes 114 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?