२०७९ जेष्ठ ३ मंगलवार

सासू नै नाठो खेलाउथिन्, ४ महिनाको ग’र्व बोकेकी बुहारीको यसरी मृ’त्यु, ह त्या गरियो भन्दै आ’न्दोलन (भिडियो हेर्नुस्)

कोहलपुर नगरपालिका वडा नं १ कैशिलानगरको घ’टनाले सा’माजि क सं’जाल नि’कै ता’तिएको छ ।यस् घ’टनामा निकै र’हस्य र गहियो कुराले गर्दा सीता परियारको मृ”त्यु भएको हो या म र्न वाध्री बनाइए को हो त्यो भने हेर्न बा’की नै छ ।

सीता जो ४ महिनाकी गर्ववती थीइन् उनको मृ”त्यु भएको ख’बर बहिरिएको छ ।सीताको मृ”त्युपनी निकै कहालीलाग्दो तरिकाले भएको छ ।सीताकी कान्छी सासु मिना परियार जसले परपुरुषको गर्व बोकेकी थिइन् त्यो कुरा सीतालाई था’हा भएपछि सासुले सी तालाई नि’कै गा’ली,कु’टाई र यातना दिने कु’रापनि खु’लेको छ ।

सीताको मृ ”त्यु भएपछि प्रहरीले श व बु’झ्न परिवारलाई भन्दा कसैले पनि श व बु’झ्न मानेका छैनन् ।उनको मृ त्यु नभएर ह त्या भएको र त्यसको सहि छा’नबि’न न’हुन्जेलसम्म श’व नबुझ्ने कुरा गरेका छन् ।

सीताका श्रीमानलाई पनि हि रा सत’मा लिएर छा’नबि’न अघि ब’ढाउन थालेपछि अहिले केही कुरा बा’हिरिन्छ भनेर सबै आ’ फन्तहरु कुरेर ब’सेका छन ।

भिडियो हेर्नुस् :-

 

यो पनि ,,काठमाडौं २० मं’सिर । पुर्व राजकुमारी हि’मानी शाहले राजा र नेतामा के फ’रक छ भन्नेहरुलाई पुर्व राजा ज्ञा’नेन्द्र शाह र नेता कमल थापालाई हेरे पुग्ने ब’ताएकी छन् । रा’प्रपाको म’हाधि’ वेशन मा भएकोम नि’वार्चनमा नेता कमल थापाले अर्को उ’म्मेद वार”

राजेन्द्र लि’ङदेनसँग अध्यक्ष प’दमा हारे पछि रा”जसस्था प्रति’ आ‘ लोचना गरेका थिए ।यहि विषयलाई पुर्व राजकुमारी हिमानी ले भने की छन् , गद्दी छोड्दा ब”र्बराएनन राजा तर ने’ता कमल थापाले स न्तुलन गु’माए झै गरी सके ।उनले भनेकी छन् राजा र

नेतामा के फरक छ भन्नेले ज्ञानेन्द्र र कमल थापालाई हेरे पुग्छ।थप स’मचार कमल थापालाई चुनावमा हराउँदै राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (रा प्रपा) को अ’ध्यक्ष राजेन्द्र लिङ्देन हुँदा पू’र्वयु’वराज्ञी हिमानी शाह नि’कै खु’सी भ’एकी छन्।लिङ्देन राप्रपा अध्यक्षमा

विजयी हुनासाथ आइतबार बिहान सा”माजिक स’ञ्जालमा’र्फत लिङ्देनको उच्च प्रशंसा गर्दै ब’धाई र शु’भकामना व्यक्त गरेकी हु न्।‘अ’वसरवाद, नातावाद, कृ’पावादको अन्त्य गर्न स’फल हुनु भएकोमा राष्ट्रवादी नेता राजेन्द्र लि’ङ्देनलाई हा’र्दिक बधाई तथा

सफल कार्यकालको शुभकामना,हिमानीले लेखेकी छन्, राजेन्द् लिङ्देनको जि’तसँगै मुलुकले मु’लुकले आ’ज सच्चा राष्ट्रवादी।।।नेता पाउन स’फल भएको छ।’उता आ’फ्नो हारमा पू’र्व राज।। प’रिवारको हात रहेको भन्दै रु’ष्ट क’मल थापाले भने हिमानीको

भनाइप्रति व्यं’ग्य गरेका छन्। था’पाले अब चाँ’डै राजसंस्था पुन स्था’पना हुने भएको हुँदा हिमानी शा’हलाई पनि हार्दिक ब’धाई तथा शुभकामना भन्दै व्यङग्य गरेका छन् ।आ’इतबार बिहान पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहलाई ल’क्षित गर्दै प’राजयको मु’ख्य दो’ष

थोपरेका थापाले केहीअघि हिमानी शा’हमाथि रिस झारेका हुन्।हिमानीले ट्विटरमार्फत राप्रपाको अध्यक्ष पदमा विजयी राजेन्द्र लिङ्देनलाई ब’धाई दिएपछि थापाले ज’वाफमा आ’क्रोश व्यक्त गरेका हुन्।हि’मानीले @HimaniSh123 बा’ट ग’रेको

ह्यान्डलबाट लिङ्देनलाई ब’धाई दिँदै गरेको ट्विटमा कमल थापा ले आक्रोशित भएर जवाफ फर्काएका हुन्।हि’मानीले लेखेकी।थिइन्- ‘अव स’रवाद, नातावाद, कृपावादको अ’न्त्य गर्न स’फल हुनु भएकोमा राष्ट्रवादी नेता राजेन्द्र लि’ङ्देनलाई हा’र्दिक बधाई

तथा सफल कार्यकालको सुभकामना!’ट्विटमा भनिएको थियो ‘रा जेन्द्र लिङ्देनको जितसँगै मुलुकले आज स’च्चा राष्ट्रवादी नेता पाउन स’फल भएको छ।’उक्त ट्वि’टको ज’वाफमा था’पाले लेखेका छन्- ‘अब चाँडै राजसंस्था पुनःस्थापना हुने भएको हुँदा

हिमानी शाहलाई पनि हार्दिक बधाई तथा शुभकामना!’यसअघि थापाले ज्ञानेन्द्र शाहलाई अब बोकेर न’हिँड्ने भन्दै आ”क्रोश।। देखाएका थिए।’अवसरवाद, ना’तावाद, कृपावादको अन्त्य गर्न सफल हुनु भएकोमा राष्ट्रवादी नेता राजेन्द्र लिङ्देन लाई हार्दिक

बधाई तथा स’फल कार्यकालको सु’भकामना!ट्विटमा भनिएको थि यो, ‘राजेन्द्र लिङ्देनको जि’तसँगै मुलु’कले आज सच्चा राष्ट्र वादी नेता पाउन स’फल भएको छ।’

 

२०७८ माघ २४, सोमबार प्रकाशित 1 Minute 102 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार