२०७९ जेष्ठ ४ बुधबार

उदयपुरमा जन्ती लिएर हिडेको ट्याक्टर दु’र्घटना, एकको मृ’त्यु, १९ जना घा’इते

उदयपुर । उदयपुरमा ट्याक्टर दु”र्घटना हुँदा एकजनाको घ’टना’स्थ’लमै मृ”त्यु भएको छ । त्रियुगा नगरपा लिका–१६ रातापानीबाट जन्ती बोकेर नेपालटारतर्फ जाँदै गरेको ट्याक्टर दु”र्घटना हुँदा १९ वर्षीय मिलन मग्रातीको घ’टनास्थ’लमै मृ”त्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

दु’र्घटना’मा परि १९ जना घा’इते भएका छन् । रातापानीबाट बिहेको जन्ती लिएर जाँदै गरेको प्र २–०१–००१ त १०९६ नम्बरको ट्याक्टर अनियन्त्रित भई बिहीबार बिहान १० बजे मदन भण्डारी लोकमार्गको उदयपुरगढी गाउँपालिका–७ नागबेलीको जंगलमा दु”र्घटना भएको थियो ।

घाइते भएकाहरूको उ’द्धार गरी जिल्ला अ’स्पताल गाईघाट ल्या’उने काम भइरहेको प्र’हरीले जनाएको छ ।

यो पनि ,,रुपन्देहीको देवदह ११ सहदाैनिया निवासी रविन श्रेष्ठले आफ्नो २३ बर्षीय श्रीमती दिलमाया श्रेष्ठको घां”टी थि”चेर ह”त्या गरेको इलाका प्र’हरी कार्यालय धकधईका प्र’हरी नायब निरिक्षक हरि नारायण श्रेष्ठले जा’नकारी दिएका छन्।

दिलमायाका श्रीमान २५ बर्षीय श्रेष्ठले आफ्नै श्रीमतीको ह”त्या गरेका हुन्। ह”त्या गरि पराल भित्र लु’काएर राखेका अवस्थामा श्रीमतीको श’व फे’ला परेको थियो। प्र’हरीलाई बिहान ९ बजे मात्रै घ’टनाको बारेमा गाउँलेहरुले जानकारी दिए पनि रातिनै श्रीमतीको ह”त्या गरेको हुन सक्ने प्र’हरीले आ’कलन गरेको छ।

श्रीमतीको ह”त्या गरे भनरे गाउँमा खु’लेलाम हल्ला गर्दै हिंडेका उनलालई गाउँलेहरू मिलेर प्र’हरीको जिम्मा लगाएको स्थानीय अजय रौनियारले बताए। घरायसी वि”वादका कारण श्रीमतीको ह”त्या गरेको श्रेष्ठले स्वी”कारेका छन्।

श्रीमान रविनको आमालाई उ’दृत गर्दै प्र’हरीले बताए अनुसार श्रेष्ठ लागु औषधको अम्मली रहेका थिए। दशैंमा अर्घले गाउँपालिका ६ पाल्पा माइत गएकी दिलमाया हिजो मात्रै घर देवदह ११ आएकी थि’यिन।

घ’टना बारे थप अ”नुसन्धान भैरहेको र ह”त्या आ”रोपी श्रेष्ठलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय भैरहवा लगिएको प्र’हरी नायब नि’रिक्षक श्रेष्ठले ब’ताए।

यस्तै,द भ्वाइस किड्स कोच तथा गायिका प्रविशा अधिकारीले प्रेमी निर्माण सिटौलासँग विवाह गरेकी छिन् । अ’घिल्लो आइतबार इन्गे जमेन्ट गरेका गायिका प्रविशा र नि”र्माण सिटौलाको वि’वहा आज झा’पामै भएको हो ।

भर्चुअल माध्यमबाट लामो समयदेखि प्रेममा रहे पनि नि”र्माण अमे रिकाबाट काठमाडौं आएपछि मात्र उनीहरूबीच प’हिलोप’टक भेट भएको थियो। लामो समयदेखि अमेरिकामा बसे र आईटी क्षेत्रमा का म गरेका नि”र्माण दसैंअघि मात्र नेपाल आएका थिए।

२०७८ माघ २७, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 217 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार