२०७९ जेष्ठ ३ मंगलवार

ए”क्कासि भ’क्कानि’एर रो’इन टीका सानु,किन रो’इन त? (हेर्नुस् भिडियाे)

भगवान जस्तो श्रीमान:श्रीमती बचाउन मृगौला बेच्न लागेपछि गायि का टिका सानु भ”क्कानि’एर रो’इनएक गरिबको भगवान बनेर पुगे की टिका सानु आज सम्म यति धेरै रोएको अन्तरबार्ता सा’यद दर्श कले देखेका पनि थि,,एनन होला तर आज त्यस्तै सं’योग बन्यो,उनि त्यो ठाउँ पुगेकी थिईन

जहा राजुले १ बर्ष देखि आफ्नी श्रीमतीलाइ कु’रिरहेका थिए,कुन बेला यो सं’सार छा’ड्ने हुन् अ’न्जनाले त्यो प’त्तो भएन तर उनि आ फ्नो श्रीमतीको लागि जी’वन दिन चाहन्थे

यति सम्म कि उनले अ’न्तरबा’र्ताकै क्रममा टिका सानुकै अगाडी भने’मेरो श्रीमतीको उपचारको लागि अब मृ’गौला बेच्छु,किनिदि ने मान्छे खो’जिदि’नुस न टिका दिदि”त्यो शब्दले टिका सानु धुरु धुरु रुन था’लिन,सोचेको थिइन उनले अब चाहि अ’न्जना’लाई उ’पचार स’हज हुन्छ तर

राजुको त्यो भनाइले सबैलाइ धु’रुधु’रु रुवाएको हो,तपाई पनि अ’ न्जना राईलाई सहयोग गरि बचाउन चा’हनुहुन्छ भने सिधा कमल सरगमलाई स’म्पर्क गर्नुहोस

9851224970मा फोन गरि सहयोग जम्मा गरेर पुरे शरीर न चल्ने अन्जनालाई बचाउनुहोस्

याे पनि,, उदयपुर, २७ माघ । उदयपुरमा ट्याक्टर दु”र्घटना हुँदा एक जनाको घ’टना’स्थ’लमै मृ”त्यु भएको छ । त्रियुगा नगरपालिका–१६ रातापानीबाट जन्ती बोकेर नेपालटारतर्फ जाँदै गरेको ट्याक्टर दु”र्घ टना हुँदा १९ वर्षीय मिलन मग्रातीको घ’टनास्थ’लमै मृ”त्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । दु’र्घटना’मा परि १९ जना घा’इते भएका छन् ।

रातापानीबाट बिहेको जन्ती लिएर जाँदै गरेको प्र २–०१–००१ त १०९६ नम्बरको ट्याक्टर अनियन्त्रित भई बिहीबार बिहान १० बजे मदन भण्डारी लोकमार्गको उदयपुरगढी गाउँपालिका–७ नागबेलीको जंगलमा दु”र्घटना भएको थियो ।

घाइते भएकाहरूको उ’द्धार गरी जिल्ला अ’स्पताल गाईघाट ल्या’उने काम भइरहेको प्र’हरीले जनाएको छ ।

यो पनि ,,काठमाडौं । रौतहटमा १९ वर्षीया किशोरीको श’व भे’टिए को छ ।जिल्लाको ईशनाथ नगरपालिका–९ का कलाम मियाकी १९ वर्षीया छोरी चाँ’दनी खातुनको श’व लवतना र मठिया टोलको बी’च मा रहेको गहुँखेतमा भे’टिएको जिल्ला प्रह,री कार्यालय, रौ’तहटले जनाएको छ ।

शलले घाँ”टी कसेको अ’वस्थामा श”व भेटिएको रौतहटका प्रहरी उपरीक्षक विनोद घिमिरिले जा’नकारी दिनुभयो । घटनाको भए को खबर पाउनेबित्तिकै घिमिरे आफैँ घ’टनास्थ’ल पुग्नुभएको थियो ।

घ’टनाबारे थ’प अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले ज’नाएको छ ।

२०७८ माघ २७, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 225 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार