२०७९ जेष्ठ ६ शुक्रबार

फोक्सो पि’डित महिलालाई काेठा भाडा नतिरेको भन्दै ८ महिने शिशु सहित घर निका’ला’ परिवारको बि’च’ल्ली (हेर्नुस् भिडियो)

सुन्दा पनि कस्तो न राम्रो लाग्ने क’हाँनि। मात्र ८ महिने सु’त्केरी लाई यो बि’श्वब्यापी को”रोना म’हामा’रिको समयमा घर बाट निका’लाग रेका छन। ज्याला म’जदुर गरेर खाने प्रीती शाही र कृष्ण शाहीको प्रेम बिवाह भएको थीयो।

स्याङ्जा जिल्लामा स्थायी घर भई हाल बुटबलको देबि नगरमा ब’ स्दै आएको छन। तर २७ बर्ष उमेर पुगेकी प्रीतीको भने फो’क्सो स’ म्बन्धि सम’स्याको का’रण उनलाई हरेक दिन अ’क्सिजन अनि’वा र्यरु’पमा दिनु पर्ने हुन्छ ।

उनलाई पेटमा ब’च्चा आए पछी मात्र उक्त समस्या पत्ता लागेको थी यो। बुटबलमै काेठा भाडामा बस्दै आएका उ’क्त द’म्पती लाई भने घरबेटिहरु ले नि’यमित भाडा नतिरेको भनेर घर नि’काला गरेका छन।

लामो उप’चार पछी श्रीमान बल्ल काम मा जान सक्ने भएको ले गर्दा पनि भा’डा ति’र्न न सकेको तर घर पेटिले भने भा’डा तेर्न सक्ने भए मात्र बस्नु भनेर १ जाेर कपडा मात्र दिएर उनिहरु बस्ने काेठामा नै चाबी लगाएका छन। सामग्री तलको भिडियोमा

यो पनि ,,तुलसीपुर उपमहानगरपालिका-५ काे ‘इरम फुटवेयर’ जुत्ता च’प्पल गोदाममा आग’लागी हुँदा पाँच जनाकाे ज्यान गएकाे    छ । एक जना घा”इते भएका छन् । तुलसीपुर उप’महानगरपालि का-५

‘ङ’ लाइनमा रहेकाे ‘इरम फुटवेयर’ जुत्ता चप्पल गोदाम रहेको चा’र तले घरमा आ¥ग लागी हुँदा पाँच जनाकाे ज्या”न गएकाे हाे । आ` गो’मा परेर एक महिला, दुई पुरुष र दुई बालबालिकाको ज्या”न गए को इलाका प्रह’री कार्यालय तुलसीपुरले जनाएकाे छ ।

मृ’तक र घा”इतेहरुको श”व राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसी पुरमा राखिएकाे प्रहरीले जनाएकाे छ । आज बि’हान दुई बजेदेखि लागेकाे आ,गाे अहिले नि”यन्त्रणमा आएकाे इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसी पुरका प्रमुख डीएसपी श्यामु अर्यालले जानका री दिनुभयाे ।

 

२०७८ माघ २९, शनिबार प्रकाशित 1 Minute 191 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार