२०७९ जेष्ठ ९ सोमबार

रबि लामिछाने ले ढुंगा हा’न्न बालकोट जाउ भने’पछि जं’गीए ! केपि ओली(भिडिओ हेर्नुस् )

रबि लामिछाने ले ढुंगा हान्न बालकोट जाउ भने’पछि जं’गीए ! केपि ओली(भिडिओ हेर्नुस् )  भिडियो समाचारको अ’न्तमा राखिएको छ तल गएर हेर्नुस्

ओलीलाई विश्व स्काउट एसिया प्रशान्त क्षेत्रको उच्च पदक ‘मेधावी योगदान’ प्रदान

नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली लाई विश्व स्का’उट एसि या प्रशान्त क्षेत्र को उच्च पदक ‘मेधावी योग’दान’ प्रदान गरिए को छ । हिजो सम्पन्न विश्व स्काउट एसि’या प्रशान्त क्षेत्रीय सम्मेलन’मा त त्कालीन प्रधान मन्त्री एवं नेपाल

स्काउट’का संरक्षक ओली लाई नेपाल स्काउट को अभियान वि’का स, विस्तार र प्रवर्द्धन मार्फत बाल बालिका तथा युवा हरु को सर्वप क्षीय विकास मा पुर्‍याए को योगदान को कदर गर्दै उक्त पदक प्रदान गरिए को हो ।

अध्यक्ष  ओली यो पदक प्राप्त गर्ने पहिलो नेपाली भए को नेपाल स्काउट राष्ट्रिय समिति’का संयोजक लोक बहादुर भण्डारी ले जान ’कारी  दिए ।  ओलीले प्रधान मन्त्री हुँदा नेपाल स्काउट र यसका गति’विधि लाई विशेष चासो दिइ सरकार’का

तर्फ बाट स्काउट अभियान लाई देशै भरी विस्तार गर्न नी’तिगत तथा आर्थिक सह’योग गराएका थिए । तत्का’लीन प्रधान मन्त्री ओली ले विभिन्न स्काउट कार्य’क्रममा सह भागि’ता जना’उनाका साथै ‘बाल बालिकासँग प्रधान मन्त्री’ कार्य’क्रम शुरु गरे’का थिए ।

 

यो पनि ,,वि’वादप’छि झनै आ’क्राम’क मन्त्रि आले: पशुपति पुगेर कर्मचारीको सा’तो खा’ए (भिडिओ सहित) भिडिओ समाचार को अन्तमा राखिएको छ तल जानुहोस

पशुपतिमा गि’द्दे नजर ला’उनेको भलो हुँदैन : मन्त्री आले  काठमा डौ,। संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्री प्रेम आलेले पशु पति नाथको धर्म शाला छि’ट्टै फिर्ता ल्याउने ब’ताए का छन् । शिव रात्रिको तयारी बारे आयोजित पत्रकार

सम्मेलन मा बोल्दै मन्त्री आलेले भारतका प्रधान मन्त्री नरेन्द्र मोदीले २५ करोड रकम दिएर निर्माण गरेको धर्मशाला विगतका प्रतिनिधिले बेच्ने काम गरेको बताए ।

उनले भने,‘आज हामी सँग धर्मशाला भइदिए’को भए भारत’बाट आएका साधु-सन्त बस्न पाउथे । बतासको अल्पकालीन आदेश खारेज भइसके को छ । जसले पशुपति मा गिद्दे नजर लगाउँ छ उसको कहिले पनि भलो हुँदैन । हामी छिट्टै सम्पत्ति फिर्ता ल्याउछौं ।’

 

२०७८ फाल्गुन ११, बुधबार प्रकाशित 1 Minute 1374 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार