२०७९ असार १२ आईतवार

नाबालिका गायिका र नारायणको गो’प्य भिडियो बा’हि’रिय……पछि ( भिडियो)

नायक पल शाहको समर्थनमा अहिले मानिसहरु उ’र्लिन था’लेका छन । पल शाह तनहुँ प्र’हरीको हिरा,सतमा गएपछी तनहुँ जि’प्रका मा पलका शुभचिन्तक र सन्चार्कर्मीको बा’क्लो उ’पस्तिथी रहेको छ ।

यसै गरी नायक पल शाहले ह’लमा दर्शकसँग बसेर आफ्नो नयाँ चल चित्र ‘म यस्तो गीत गाउँछु २’ हेर्ने इच्छा व्यक्त गरेका छन् । उनले प” क्रा’उ पर्नुअघि जारी गरेको भिडियो सन्देशमा आफ्नो यो इ’च्छा पूरा गरिदिन प्र’हरीलाई अ’नु’रोध गरेका थिए ।

उनले सन्देशमा भनेका थिए, ‘हुन त कति सम्भव हुन्छ थाहा छैन । तर, यदि मिल्छ भने म दर्शकसँग बसेर यो हलमा यो फिल्म हेर्न चा हन्छु । प्रहरीले एकपटक यो मौ’का मिलाइदेवस ।’ ‘म यस्तो गीत गाउँछु २’ का निर्देशक सुदर्शन थापाले स्टाटस

लेख्दै दर्शकसँग बसेर चलचित्र हेर्ने पलको इच्छा पूरा हुने विश्वास व्यक्त गरेका छन् । नाबालिका गायिका र नारायणको गो”प्य भिडि यो बाहिरियो , दुई बर्ष सम्म संगै बसेका दुई जना गाउ नै गन्ध आयो पुरा जा’नकारीको लागि भिडियो हेरेर थाहा पाउनुहोस।

यो पनि,,नेकपा एमालेले एमसीसीबारे धा’रणा सार्वजनिक गर्न पत्रकार सम्मेलन गर्ने भएको छ । एमसीसीमा तटस्थ बसेको भन्दै अनेक आ रोप खेपिरहेका नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आज पत्रकार सम्मेलन गर्न लागेका हुन् ।

पार्टीको धारणा सार्वजनिक गर्न आज दिउँसो १ बजे काठमाडौंको तीनकुनेस्थित रोयल बै‌ंक्वेटमा पत्रकार सम्मेलन आ’योजना गरिएको छ । यसअघि भक्तपुरको ग’ठ्ठाघ’रमा गर्ने भनिएको पत्रकार सम्मेलन को स्था’न प’रिवर्तन गरिएको एमाले जनाएको छ ।

एमाले केन्द्रीय प्र’चार विभाग उपप्रमुख वि’ष्णु रिजालका अनु’सार एमसी’सी प्रक’रणलगायत मुलुकको विकसित परिस्थितिका बारेमा एमालेका आधिकारिक धा’रणाहरू सा’र्वजनिक हुनेछ ।

२०७८ फाल्गुन १७, मंगलवार प्रकाशित 1 Minute 943 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?