२०७९ जेष्ठ २ सोमबार

गायिकको मेडिकल रि’पोर्ट देखाउदै आए डाक्टर,पललाई फ”साउने ष’ड्यन्त्र’को भयो प’र्दाफा’स (भिडियो हेर्नुस् )

केही समय अघिबाट नायक तथा मोडल पल शाह र गायिका समि क्षा अधिकारिको सम्बन्धलाई लिएर नि’कै च’र्चा हुँदै आएको छ । संगितिक क्षेत्र नै त’रङित बनाएको यश घ’टना’मा दिन प्रतिदिन एक पछि अर्को र”हस्य बा’हिर आउने क्रम भै रहेको छ ।

विभिन्न मिडियामा पल र समिक्षाको बारेमा खबरहरु आए पछि र केही दिन अघि समिक्षाले अ’डियो रेकर्ड सा’र्वजनि’क गरे पछि त्य सको खण्डन गर्दै पलले नि’कै ला’मो अपिल फे’सबुक’मा लेखेका थिए । मिडियामाले झुटो खबर फै’लाए’को उनले भनेका थिए ।

साथै समिक्षालाई उकासेर आफ्ना सहयात्री साथिहरुले नै आफुलाई फ’साउन खो’जेको प्र’माण आफुसगँ भएको र आवाश्यक परे त्यो उ पलब्ध गराउने पलले बताएका थिए । केही दिन अघि पल र समिक्षा को यश बिबाद समाधान हुन लागेको खबर पनि मिडियामा आएको थियो ।

तर जिल्ला प्रहरी कार्यलयमा गायिका समिक्षा अधिकारिले पल साह वि’रुद्ध ब’ला’त्का’रको मुद्दा दायर गरे पछि भने अहिले यश घटनाले अर्को चर्चा पाएको छ । यसै बिच पलले आफू वि’रुद्ध ष’ड्य’न्त्र रचि एको ब’ताएका छन ।

यश अघि कसैको नाम नतोकेका पलले आफू विरुद्ध मु’द्दा दायर भ ए पछि भने १ मिनेट देखि १५ मिनेट सम्मका ५ वटा अडियो रेकर्ड सहित आफुलाई फ’साउन खोजेको भन्दै प्रमाण स्वरुप देखाएका छ ।

उनले आफू वि’रुद्ध गायक दुर्गेश थापा, सरोज ओलि, कृष्ण जोशी सम्राट चौलागाईंले समिक्षासगँ मिलेर ष’ड्य’न्त्र रचेको भन्दै नाम स हित अडि’यो रेकर्ड पनि बाहिर ल्याइदिएका छन । पलले बाहिर ल्या एको अ’डियो रेकर्डमा उनिहरुले योजना बनाउदै गरेको सुनिएको छ ।

पल र समिक्षाको यश बिषयमा कुराकानी भै सहमती हुने कुरा बा’ हिर आए पछि दुर्गेश थापा लगायतको टोलिले पुन समिक्षासगँ मिलेर पल साहलाई फसाउन योजना बनाएको अडियो रेकर्डमा सुन्न सकि न्छ । दुर्गेश थापा त्यसमा निकै सक्रिय रहेको अडियो रेकर्डमा सुन्न सकिन्छ ।

यता दुर्गेश थापा सहित समिक्षासगँ मिलेर पल विरुद्ध योजना बना उने कृष्ण जोशी भने कलाकार पल शाह कै म्यानेजरको रुपमा काम गर्दै आएका ब्याक्ती हुन । यश अघि पलले आफ्नै प्र’तिस्प’र्धी सहक र्मी साथिहरुले आफुलाइ फ’साउन खोजेको बताएका थिए ।

अहिले समिक्षा र पलको पक्ष विपक्षमा विभिन्न टीका टिप्पणी हुँदै आएको छ । ना’बालिक उमेर भएकी हुनाले पल र समिक्षाको सह मती मै शा’री’रिक स’म्बन्ध भएको भए पनि त्यो ब’ला’त्का’र ठ’ह ’रि’ने भएकोले पललाई कार्बाही हुनु पर्ने कतिपयको भनाई छ ।

कतिपयले भने योजनाब’द्ध तरिकाले पललाई फ’साउन समिक्षाको प्रयोग गरेको र पछि आर्थिक कारोबार समेत समिक्षा लगायतले गर्ने खोजी नमिले पछि ब’ला’त्का’र’को आ’रो’प लगाएको भन्दै समिक्षा र उनिहरुको टोलिलाइ स’जा’य हुनु पर्ने बताएका छ्न ।

भिडियो हेर्नुस :-

 

२०७८ फाल्गुन २०, शुक्रबार प्रकाशित 1 Minute 4563 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार