२०७९ जेष्ठ ३ मंगलवार

नारीलाई जन्मदै वस्त्र लगाएर जन्मन नायिका ऋचा शर्माको आग्रह !

काठमाडौँ / अहिले गायिका समीक्षा अधिकारी र नायक पल शाहको केशमा विभिन्न कलाकार र अभिनेता अभिनेत्रीले आफ्नो धारणा राख्ने क्रम बढेको छ ।

केहीले अडिक रुपमा पलको समर्थन गरेका छन् भने केहीले गायिका समीक्षाको न्या’एको लागि आवाज उठाई रहेका छन् । त्यस्तै केहीले एक अर्कोलाई दो’षी देखाउनु भन्दा छिटो घटनाको यथार्थ बाहिर ल्याउन र दो’षीलाई कारबाही गर्न माग गरिरहेका छन् ।

त्यस्तै अहिले अभिनेत्री ऋचा शर्माले सामाजिक सञ्जालमा सार्वजनिक गरेको एक पोस्ट निकै भाइरल भएको छ । केही दिन पहिले पनि अभिनेत्रीले अहिलेको समयमा चर्चामा रहेको पल समीक्षा प्रकरणले आफ्नो केही धारणा राखेकी थिइन् । त्यस समयमा अभिनेत्रीले सामाजिक सञ्जालमा सार्वजनिक गरेको पोस्टमा मानिसहरुले कमेन्टमा विभिन्न विचार व्यक्त गरेका थिए ।

अहिले अभिनेत्रीले एक पोस्ट सार्वजनिक गर्दै नारीलाई आफ्नो इ’ज्जत जोगाउन जन्मदै वस्त्र लगाएर जन्मन ताकी तिमीलाई ना,’ङ्गै जन्मिएको देख्दा समाजमा केही यस्ता मानिस पनि छन् जो उत्तेजेत हुन् सक्ने बताएकी छिन् ।अभिनेत्रीले यस पोस्टले अहिलेको पल समीक्षा प्रकरण मात्र नभई अहिले समाजमा नारी तथा स-साना बालबालिकमा हुने यौ,’न जन्य अ’पराध र ह,’त्या विषयलाई जोडेकी छिन् ।

यस प्रकार छ अभिनेत्री ऋचाले सामाजिक सञ्जालमा सार्वजनिक गरेको पोस्ट- बस्त्र लगाएर जन्म लेउ है नारी हो तिमीलाई ना,’ङ्गै जन्मिएको देख्दा उ,’त्तेजित हुन सक्छन् का,’मवासनाका पु’जारीहरू….

थप समाचार : काठमाडौं / नायिका रेखा थापाले आफूलाई युट्युबमा तथानाम गा’लीग’लौ’ज गरेको भन्दै प्रहरीमा निवेदन दिएकी छन्। थापाले आफूहरुको चरित्र ह’ ‘त्या भएको भन्दै प्रहरीमा उजुरी दिएकी छिन् ।

थापाको तर्फबाट उनकी दिदी तारा रानाले प्रहरीमा उजुरी दिएकी हुन् । थापाको तर्फबाट उनकी दिदी तारा थापाले ए वान मिडिया र सर्मिला वाइबाविरुद्ध जाहेरी दर्ता गराएकी हुन् ।

विद्युतीय माध्यममार्फत् आफ्नो मानमर्दन र गा ली बे’इ’ज्ज’ती गरेको उल्लेख गर्दै रेखाले युट्युबमा अभिव्यक्ति दिने शर्मिला वाइबाविरूद्ध निवेदन दिएकी हुन्।

आफूसहित ऋचा शर्मा लगायत नायिकाहरुलाई युट्युबमा तथानाम गा’लीग’लौ’ज गरेको भन्दै साइबर ब्युरोमा उजुरी दिइएको रेखाले बताइन् ।

शाहको पक्षमा तनहुँमा दैनिकजसो प्रदर्शन हुन थालेपछि रेखाले बालिकाको संरक्षण हुनुपर्ने धारणा फेसबुकमार्फत् व्यक्त गरेकी थिइन्। रेखाले सार्वजनिक टिप्पणी गरेपछि युट्युबमा उनीवि’रू’द्ध घृ’णा फैलाउने अभिव्यक्तिहरू सार्वजनिक भएका थिए।

व्यूरोका प्रहरी बरिष्ठ उपरीक्षक नवीन्द अर्यालका अनुसार ए वान मिडिया दर्ता भए नभएको जानकारी दिन प्रेस काउन्सिललाई पत्रचार गरिएको छ ।

२०७८ फाल्गुन २१, शनिबार प्रकाशित 1 Minute 139 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार