२०७९ असार १७ शुक्रबार

पल शाहको नयाँ भिडियो भयाे सार्वजनिक (भिडियाे हेर्नुस्)

पल शाहको नयाँ भिडियो भ’र्खरै भयाे सार्व’जनिक (भिडियाे हेर्नुस्) ।प्रदर्शनरत फिल्म ‘म यस्तो गीत गाउँछु २’ को नयाँ गीत रिलिज गरि एको छ । अर्जुन पोखरेलको शब्द तथा संगीत रहेको गीतमा गायक सुरेश लामा र गायिका अस्मिता अधिकारीले स्वर दिएका छन् ।

‘चुपचाप जीन्दगी’ बोलको गीतमा नायक पल शाह फिचर्ड छन् । प ल यतिबेला नाबालिग गायिकालाई करणी गरेको आरोपमा हिरासत मा छन् । सुदर्शन थापा निर्दे’शित फिल्म ‘म यस्तो गीत गाउँछु २’ स फलताका साथ दोश्रो सातामा प्रदर्शनरत छ । फिल्ममा पल र नायि का पूजा शर्माको मुख्य भू’मिका छ । भिडियो हेर्नुहोस्:-

 

यो पनि ,,गत सातादेखि नेपालमा मिडियासँगै सामाजिक सञ्जालमा नाबालिग गायिकाले अभिनेता पल शा’हवि’रुद्ध जब र्जस्ती क”रणी कसुरमा जाहेरी दिएपछि यो विषय चर्चामा छ । म्युजिक भिडियोमा चर्चित शा’हवि’रुद्ध जा’हेरी परेकाले पनि यो विषयलाई चासोका सा थ हेरिएको हो ।

प्रहरीले पललाई हि’रासत’मा राखेर अनुसन्धान जारी राख्दा यस विषयमा नेपाली सेलेब्रिटीहरु खु’लेर बोल्न थालेका छन् । उनी हि रासतमा गएपछि कोही पलको पक्षमा छन् भने कोही पीडित बालि काको प’क्षमा छन् । ‘अहिले भइ राखेको घ’टनामा कानुनी प्र’क्रिया मा पुगिसकेको छ ।

कारीश्मा ले पल शाहको सपोर्ट मा बोल्दा अलोचना आए पछी उनले यसबारे आफ्नो जवाफ दिएकी छिन् । कारीश्मा नेपाली फिल्मी क्षेत्र को सुन्दरी नायिका हुन । उनले धेरै हिट फिल्म हरु दिएसकेकि छिन् ।

अहिले नायिका करिस्मा राजनितितिर लागेकीछिन तर पनि कलाका रीतालाई छो’डेकी छैनन । सदाबहार दर्शकहरुको आखामा बस्दै आ एकी करिस्मा स’फल कलाकारको रुपमा नेपाली रजतपटमा गनिन आउछिन ।

प्राय राजेश हमालको जोडीमा  दर्शकहरुले रुचाउने यिनले  आफनो कला कौशलबाट आफु मात्र होईन राष्ट चिनाउन समेत ठुलो भुमिका खेलीसकेकीछिन । उनी नेपाली रजतपटमा सबैभन्दा सुन्दर नायिका का रूपमा समेत चि’निन्छिन ।

२०७८ फाल्गुन २७, शुक्रबार प्रकाशित 1 Minute 512 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?