२०७९ असार १३ सोमबार

एमालेलाई बहुमत दिनुहोस् प्रत्येक घर एक ब्यक्तिलाई नेपालमै रोजगारी सिर्जना दिलाउ छौ :केपी ओली

काठमाडौं – नेकपा एमाले का नेता एवम् पूर्व मन्त्री आनन्द प्रसा द पोखरेल ले सम’यमा नै स्था’नीय तहको निर्वाचन नग राएआ न्दोलन’मा उत्रिने चेता’वनी दिए’का छन् । बुधबार काठमा ण्डौ मा’ आयोजि त साक्षात्कार कार्य’क्रम मा बोल्दै नेता पोखरेल’ले

समय’मा नै स्थानीय तह’को निर्वा चन ग’राउन सरकार लाई द’वाव दि’एका हुन् ।उन’ले स्थानीय तह’को निर्वाचन’मा नेकपा एमा’ ले एक्लै’ ले ७५ प्रति’शत सिट जित्ने दा’बी समे त गरे नेता पोख रेल’ले एमाले को लोक प्रियता बाटगठ’बन्धन सर’ कार अत्तालिएर निर्वा’च न नगराउ’ने षड्य न्त्र’मा लागि’परेको आ’रोप समेत ल’गाए ।बिही वार सम्म स्थानीय तह’को निर्वाच न’को मिति नतोके सरकार विरुद

सडक’मा जनता परि’चालन गरेर निर्वाचनको मिति तो’क्न बा ध्य बनाउनेउन’को भनाइ छ ।नेता पोखरल’ले भने, ‘म भन्न चाहन्छु नेकपा एमाले सर्वोच् च अदालत बाट जबर जस्तीगल त्याइए को दल हो ।

नेकपा एमाले चुनाव को पक्ष’मा छ । सरकार लाई कम्ति’मा निर्वाचन आयोगले दिएको तिथि वैशाख १४ र २२/२३ गते भित्र चुनाव गराउन को लागि म आ’ह्वान गर्न चा’हन्छु ।एमाले अहिले पनि जनता’को लोक प्रिय पार्टी हो ।

हामी स्था’नीय तहको।।निर्वाचन’मा विजय प्राप्त गर्ने’छौँ । म घो ष’णा गर्न चा’हन्छु, कम्ति’ मा ७५ प्रति शत सिट नेकपा एमाले ले स्थानीय तहमा जित्ने छ ।

यस बाट अत्ता’लिएर अहिले’को गठबन्धन स’रकार निर्वा चन नगरा’उने षड्यन्त्र गरिए’को छ, यो षड्यन्त्र लाई चिर्न को लागि हामी भोलि सम्म प’र्खन्छौँ ।निर्वाचन’को तिथि भोलि सम्म घो ष’णा भएन भने सडक बाट जनता उरा’लेर परिचालन गरेर निर्वा चन को माग गर्न हामी सडक’ मा जा’न्छौँ ।

त्यस कारण स्था’नीय तहको नि र्वा’चन नगरा ’उने कुरा दिमाग मा नसोचि’योस् । पराजित मानसिकता’ले हाम्रो सं’विधान र का’नून, निर्वा चन प्रणा’ली कम’जोर बनाउने प्रयत्न नग’रियोस् ।’

यस्तै यो पनि,,। जिल्ला प्रशा’सन कार्या’लय काठमाडौँ’ले कोभिड-१९ को संक्र’मण बढ्दै गए’को भन्दै त्यस’को रोक।।थाम’का लागि १८ बुँदे आदेश जा’री गरेको छ ।

प्रशासन’ले आज मंगल’बार राति १२ बजे’देखि अ’र्को सूचना जारी नहुन्जेल सम्म’का लागि सा र्व’जनिक स्थल’ मा मास्क अनि’वार्य प्रयोगगर्ने देखि लिएर भौतिक दुरी का’यम गर्न,समय समय’मा साबुन पानी’ले हात धुन वा सेनि टाइ जर’को प्रयो’ग गर्न आग्रह गरे’को छ।

यसै’ग री सार्व जनिक स्थल’मा २५ जना भन्दा बढी भे’ लान हुन, मेला महोत्सव हरु नगर्न समेत निर्दे’ शन दिएको छ साथै, सार्व’जनिक सवारी’का साधन हरु मा निय’मित सेनि’टाइज गर्नु पर्ने, चालक, सहचालक देखि बस’मा सवार सबै’ले अनि’वार्य मास्क को प्रयोग गर्नु पर्ने बताइए को छ।

२०७८ चैत्र १४, सोमबार प्रकाशित 1 Minute 11604 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?