२०७९ असार १२ आईतवार

भवन उद्घाटन गर्न धनकुटा पुग्दा एमाले सांसदले अघिल्लै दिन गर्दिए उद्घाटन झाक्री रुदै फर्किए..

काठमाडौ । सरकारले निर्माण सम्पन्न गरेको एउटा भवनको उद्घाटनका लागि मन्त्री राम कुमारी झाँक्री पुग्दा एमाले सांसदले भवन उद्घा टन सम्पन्न गरिसकेका छन् ।धनकुटा नगरपा लिका २ स्थित भिरगाउँमा आठ कोठे पक्की स्वास्थ्य चौकी भवन निर्माण सम्पन्न भए पछि त्यसको औपचारीक उद्घाटन कार्य क्रम तय भएको थियो ।

जसका लागि मन्त्री रामकुमारी झाँक्रीलाई निम्ता पठाइएको थियो । सघन सहरी तथा भवन निर्मा ण आयोजनाद्वारा १ करो   ड ९७ लाख लागतमा निर्माण सम्पन्न भएको उक्त भवनको उ,द्घाटन शनिबार शहरी विकासमन्त्री रामकुमारी झाँक्रीले गर्ने तय भएको थियो ।

सरकारी पक्षले शनिवार भवन उद्घाटनको तयारी गर्दै गर्दा उता एमाले सांसद भने उ,द्घाटन गरेर फर्किसकेका छन् । मन्त्री झाँक्री धनकुटा पुग्नुअ गावै धनकुटाका एमाले सांसद राजेन्द्र राईले भिर गाउँ पुगेर भवन उद्घाटन गरी फर्किसकेका छन् ।

शहरी विकास अन्तरगत बनेको उक्त स्वास्थ्य चौधरी मन्त्री झाँक्रीबाट उद्घाटन गराउने तयारी गरिएको थियो । धनकुटाबाट एकीकृतका कार्य कर्ता मन्त्रीलाई ‘रिसिभ’ गर्न भेडेटार पुगेका छन् ।

धनकुटामा मन्त्री झाँक्रीले पार्टीको नगरसभालाई सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम तय भएको छ । शहरी विकास कार्यालय धनकुटाले मन्त्री झाँक्रीबाट उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम तय गरी शिलालेखसमेत तयार पारेको थियो ।

तर, नेकपा एमालेबाट निर्वाचित वडाध्यक्ष चन्द्र लाल तामाङले नयाँ शिलालेख बनाएर सांसद राईको हातबाट उद्घाटन गराए पछि अब के हुन्छ भन्ने चासो बढेको छ ।

सहरी विकास कार्यालयल भने एमाले सांसदले भवन उ,द्घाटन गरेको औप,चारीक जा,नकारी आफुहरुलाई नभएको र शनिवार मन्त्री झाँक्रीले उद्घाटन गर्ने बताएका छन् ।

२०७८ चैत्र १९, शनिबार प्रकाशित 0 Minutes 1393 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?