२०७९ जेष्ठ ९ सोमबार

सरकारले मिर्गौला पी’डितहरु’लाई ५ हजार दिने व्यवस्था गरेको छ, लिन आउनुस् – गगन थापाले केपी ओलीलाई..

नेपाली काँग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले प्रधानमन्त्री शेरबहा दुर देउवाको भारत भ्रमणबारे छलफल नै नगरेको भन्ने वि’पक्षी दल एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको भनाइप्रति सत्यता नभ एको दा’बी गरेका छन् । थापाले भने, ‘छलफलका लागि प्रधान मन्त्रीले फोन गर्दा बाहिर छु भ्याउँदिन भन्नुभयो ।

त्यही कुरा हिजो सार्वजनिक कार्यक्रममा सरासर झुट बोल्नुभयो ।  त्यही कुरा मिडियाले स्थान दिए ।’ ओलीले केही दिनअघि प्र धानमन्त्री  देउवालाई ‘वृद्धभत्ता लिन आउनुस’ भनेको भनाइप्र ति महामन्त्री थापाले कटाक्ष समेत गरेका छन् ।

सिन्धुपाल्चोकको इन्द्रावती गाउँपालिकाको प्रशासकीय भवन उ’द्घाटन कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै महामन्त्री थापाले भने, ‘ए माले अध्यक्ष ओलीले प्रधानमन्त्रीलाई ७० वर्ष नाघिसक्नु भयो ।

उज्यालोमा आउँदा अफ्ठ्यारो होला अँध्यारोमा अब वृद्ध भत्ता लिनु भन्नुभयो । अनि मैले पनि उहाँलाई अहिले मिर्गौला पीडि तलाई सरकारले ५ हजार दिने व्यवस्था गरेको छ । तपाईं पनि लिन आउनुस् भन्न मिल्छ ? हामी त्यो स्तरमा जान मिल्छ ?’

महामन्त्री थापाले आगामी निर्वाचनमा ओलीलाई ५ वर्षका ला गि पाएको अवसर किन दुरुपयोग गरेको  भन्दै प्रश्नसमेत गरे का छन् । ओलीप्रति प्रश्न गर्दै थापाले भने, ‘नेकपा सरकार हुँदा ओलीले ५ वर्ष सरकार चलाउने मौका पाउँदा किन विकास नग रेको पार्टी र संसद् किन तोडेको  भनेर सोध्न सक्नुपर्छ ।’

स्थानीय तहको निर्वाचनमा तालमेलबारे पार्टीभित्र फरक मत रा खेपछि पार्टीको निर्णय सबैले मान्नुपर्ने उनको भनाइ छ । गत निर्वाचनमा ओलीले माओवादी केन्द्रसँग रातारात गरेको ताल मेल सही भए अहिले काँग्रेसले गरेको गठबन्धन पनि सही हुने उनले दाबी गरे ।

यस्तै थापाले जनतासँग नेता डराउनुपर्ने बताएका छन्  । अघि ल्लो चु’नावमा गर्छु भनेका काम र विकास  पूरा नगराएका व्य क्ति जनतासँग डराउनुपर्ने तर यसको उल्टो हुँदै गएको बताए ।

२०७८ चैत्र २०, आईतवार प्रकाशित 1 Minute 314 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार