२०७९ जेष्ठ ३ मंगलवार

कांग्रेस नेताको ३५ सेकेन्डको अ-श्लील भिडियो बाहिरियो, यौ-न ध-न्दामा फ’साउने प्रयास

अ’श्ली’ल भि’डियो बनाएर एक नेतालाई फसाउन खोजिएको छ । प्रहरीको साइबर विज्ञ टोली पनि अधिकांश घ’टना’मा अभि युक्तसम्म पुग्न सकेको छैन । पछिल्लो घट’ना राजस्थानको बार मेरबाट बाहिर आएको हो । भारत, राजस्थानमा साइबर अ’परा ध’का घ’टना’हरु लगातार बढ्दै गएका छन् ।

तर कांग्रेस नेताले चलाखीपूर्वक पैसा दिन अस्वीकार गर्दै घ’ट नाला’ई नयाँ मोडमा लिएका हुन् । उनले कुराकानीको स्क्रिन सट लिएर आरोपितविरुद्ध प्रहरी चौकीमा मुद्दा दर्ता गराएका थिए । कांग्रेस नेताले कोतवाली प्रहरी चौकीमा बुझाएको प्रति वेदनमा बुधबार साँझ अपरिचित नम्बरबाट व्हाट्सएपमा भि डियो कल आएको बताए ।

कल अटेन्ड गर्दा एक युवती कलमा देखा परिन्, कुरा गर्दै गर्दा उनी न’ग्न भइन् । केहि सेकेन्डमा कल काटियो । कांग्रेस नेता ले भने कि केहि समय पछि उनको व्हाट्सएपमा सम्पादन गरि एको नग्न भिडियो पठाइएको थियो, जुन ३५ सेकेन्डको थियो ।

भिडियो सामाजिक सञ्जालमा अपलोड गर्ने ध’म्की दिएर पैसा माग गरिएको थियो । कांग्रेस नेताको सम्पादन गरिएको न’ग्न भिडियोको युट्युब अपलोडिङ लिंक पनि सेयर गरिएको छ ।

ठगहरूले नेतासँग २० हजार भारु रुपैयाँ मागेका थिए । तर कां ग्रेस नेताले दिन मानेनन् । घटनाका सम्बन्धमा उनले कोतवाली प्रहरी चौकी पुगेर यौ’नध’न्दाको आ’रोपमा मु’द्दा दर्ता गरेका थि ए । सोही क्रममा प्रहरीले मु’द्दा दर्ता गरी अ’नुसन्धान सुरु गरेको छ ।

यो पनि: हिजो मंगलबार जनकपुरधाममा आयोजित मधेस प्रदे शस्तरीय कार्यकर्ता प्रशिक्षण कार्यक्रम लाई सम्बोधन गर्दै उनले अरु पार्टीले हारेमा देशले नहार्ने टिप्पणी समेत गरे। लामो संघ र्षपछि भएको

राजनीतिकपरिवर्तनलाई उल्ट्याउने षडयन्त्र देशी–विदेशी प्रति क्रियावादीबाट भइरहेको भन्दै उनले परिवर्तनको नायक भएका नाताले पनि आफूहरुले आगामी चुनाव हार्न नहुने उनको भनाइ थियो।

यसका लागि आक्रामक ढंगले गएर प्रतिक्रिया वादीविरुद्ध जन तालाई आन्दोलित र संगठित गर्नु पर्नेमा पनि उनले जोड दिए। उनले कार्यकर्ताहरुलाई भने, ‘हाम्रा विरुद्ध षड्यन्त्र गर्ने, धाँधली गर्न चाहनेलाई इँटको जवाफ पत्थरले दिनेगरी तयारी गर्नुस्।’

उनले गठबन्धन होला र खाउँला भन्ने कुरा अहिले दिमागबाट हटाइदिन पनि आग्रह पनि गरे। उनले भने, ‘यद्यपि हामी गठ बन्धन विरोधी होइन, हामीले नै गठबन्धन बनाएको हो, गठबन्ध नको रक्षा गर्न धेरै ठुलो त्याग गरेका छौं। रातोपाटीबाट साभार

 

२०७८ चैत्र २१, सोमबार प्रकाशित 1 Minute 340 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार