२०७९ जेष्ठ ४ बुधबार

पल कहिले बाहिर आउलान ? ज्योतिषले मिती नै तो’किदि’एर भने राहु र शनीको खेल हो,पल र गायिकाको मिलन पनि हुन्छ तर…(भिडियो सहित)

कालाकार पल शाहमाथि बला,त्कारको जाहेरी दिएका पी,डि तका बुबाले नै पल शाह नि,र्दोष रहेको बताएका छन् । जिल्ला अदालत तनहुँमा मंगलबार बक,पत्रका क्रममा उनले पल शाह नि,र्दोष रहेको भन्दै स,जाय नगर्न समेत माग गरेका हुन् । सुरु मा दबा,बमा परेर जा,हेरी

दिएको तर अहिले बुझ्दै जाँदा पल शाह नि,र्दोष रहेको थाहा भए को उनको बक,पत्रमा उल्लेख छ । छोरी नाबालिग भएका कुरा उनले प्रहरीमा जा,हेरी दिएका थिए । सोमबार पी,डितसँग अदा, लतमा ब,यान हुँदा पनि उनी साथै थिए ।

सामाजिक सञ्जालमा आएको कुरालाई लिएर आफू जा,हेरी दिन दबा,बमा परेको उनले बताएका हुन् । ‘सामाजिक सञ्जा  लमा आएका कुरालाई लिएर म माथि केही व्यक्तिले द,बाब दिए । त्यस कारण जा,हेरी दिन बा,ध्य भएको थिएँ ।

तर जाहे,रीमा भएका कुरा झु,टा हुन् । आज मैले गरेको ब,यान साँचो हो । पछि बुझ्दै जाँदा झु,टो भएको थाहा भयो । पल शाह निर्दो,ष छन् । उनलाई स,जाय हुनुहुँदैन’, जाहेर,वालाको भनाई उदृत गर्दै पल शाहका वकिल कमलामोहन वाग्लेले भने ।

पल शाहको बारेमा धेरै व्यक्तीहरुले आफ्नो बिचार राखेका छन यसै क्रममा ज्योतिष गोपाल कोइरालाले पनि आफ्नो धारणा रा खेका छन । उनले पलको नराम्रो ग्र”ह सकिएको बताएका छन अब शनी र रहुले छाडेको छ । बाकी भिडियोमा हेरौ उनले के के भने

 

यो पनि ,,यो पनि ,,आँचल शर्मा एक नेपाली अभिनेत्री र मोडल हुन् । उनले आफ्नो अभिनय यात्राको आरम्भ नेपाली चलचित्र नाई नभन्नु ल ४बाट गरेकी हुन्। पहिलो चलचित्रको सफलता पछि उनले शत्रु गते र जोनी जेन्टलम्यान नामक चलचित्रमा स मेत भूमिका गरिन्

नेपाली चलचित्र उद्योगमा प्रवेश गर्नु अगावै उनी एक सौन्दर्य प्रतियोगिता जितेकी थिइन् । आँचल शर्मा नेपाली सिनेनागरि कओ लागि कुनै नौलो नाम हैन । आँचल पछील्लो समय चर्चा संगै बिवादमा पनि तानिएकी हुन्छिन् । आँचल अहिले फिल्म संगै म्युजिक भिडियोमा पनि ब्य’स्त रहन थालेकि छिन् ।

उनी भन्छिन् “मलाई म्युजिक भिडियोले धेरै कुरा सिकायो । य स्तै अहिले क र णीको अभियोग लागेका अभिनेता पल शाहको बिषयले नेपाली समाज तातिएको छ । नायक पल शाह क’रणी प्र’काण’मा नाबालिगपछि उनका बुवाले पनि बयान फेरेका छन् ।

मंगलबार जिल्ला अदालत तनहुँमा पी’डित भनिएकी बालिका का वुबाले बयान फेर्दै कर णी नभएको ब’ताएका छन् । उनले उजुरीमा कर णी भने पनि अदालतमा बयान दिने क्रममा कर णी नभएको बताएका छन् ।

‘बयान पूरै फेरिएको होइन। उ’जुरी मैले नै दिएको हो, हस्ताक्षर पनि मेरै हो भन्ने भो । कर णीको व्यहोराको जाहेरी दिए पनि पल शाहले कर णी गरेको रहेनछ भन्ने ब’यान दिनुभयो’, जि ल्ला न्याधिवक्ता रामचन्द्र शर्माले बताए ।

नाबालिग गायिकाले आइतबार बकपत्रमा कर णी नभएको बया न दिएकी थिइन् । ‘बालिकाले पनि सम्बन्ध हैन भनेर दिएकी छ न् । अरु सबै स्वि’कार गरेकी छन् ।

यो संगै घुमाउरो तरिकाले अभिनेत्री आंचल शर्माले एउटा स्टाट स लेखेकी छन् जुन स्टाटसको सङ्केत पल तिर नै सोझिएको सङ्केत गर्दछ । उनले सा’माजिक संजालमा लेखेकी छन् :यथा र्थ नबुझी दो’ष लगाउने समाजमा,
मन दुखाएर होईन,
मन बुझाएर जिउनु पर्छ !

 

 

२०७९ बैशाख ८, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 485 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार