२०७९ असार १७ शुक्रबार

निर्मला पन्तको ह‘त्या‘रा पत्ता लाग्यो ! सार्वजनिक गर्दै प्र’हरी (भिडियो सहित)

काठमाडौं । कञ्चनपुरमा ३ वर्ष अघि निर्मला पन्त ह’त्याका एक सं’दीग्ध प,क्राउ परेका छन् । प्रहरीले ती व्यक्ति,,लाई भारतबाट प’क्रा,उ गरि एको बुझिएको छ ।प’क्राउ पछि १५ दिन अघि नै पनि नेपाल ल्या,इएका भारतीय नागरिक निकाल अली बारे वृ,स्तृत अ’नुसन्धान भइरहेको बुझिएको छ ।

ह’त्या मा उनको सं’लग्नता लगभग नि,श्चित भएको प्रहरी स्रोतले जान कारी दिएको छ ।डिएनए परीक्षण भइरहेको र मिलेमा उनलाई सार्वजनिक गर्ने बताइएको छ निकाल अली निर्मला पन्त ह’त्या भएको ठाउँ नजिकै तरकारी खेतीमा लागेको” बताइए को छ ।

ह’त्यामा उनी सं,लग्न भए नभएको नि,क्र्यौ,ल गर्न प्रहरीले तथ्यहरु खोजेको र डिएन रिपोर्टमा भर परेको बु,झिएको छ ।निकार अलि कञ्चनपुर स्थित निर्मला पन्तको ह’त्या भएको ठाउँ नजिकै तरकारी खे,ती गर्थे ।

जग्गा भाडामा लिएर तरकारी खेती गर्ने गरेको अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ डिएनए नमिले सम्म उनलाई सार्वजनिक नगरिने बताइएको छ । कञ्चनपुरका एसपी उमा प्रसाद चतुर्वेदीले अनुसन्धान जारी रहेको र आधिका रीक प्रमाण आइनसकेको बताए ।

उनले भने–‘सोधपुछका लागी ल्याउने लैजाने कुरा भइरहन्छ,हामी गहिरो अनुसन्धान पनि गरि रहेका छौं ।यसअघि प’क्रा,उ गरिएका दिलीप सिंह विष्टको पनि डि,एनए नमिलेपछि उनलाई रिहा गरिएको थियो ।१० साउन २०७५ मा कञ्चनपुर को” भिमदत्त नग रपालिकी १३ वर्षीया”

निर्मला पन्तको ह’त्या भए को थियो ।उनी साथीको घरमा पुगेर फर्कदै गर्दा ब’ला’त्कारपछि ह’त्या भएको थियो थप हाईलाईट अनि भिडियो कञ्चनपुरमा ३ वर्ष अघि निर्मला पन्त ह’त्याका।

एक सं’दीग्ध प,क्राउ परेका छन् । प्रहरीले ती व्यक्ति,,लाई भारतबाट प’क्रा,उ गरि एको बुझिएको छ ।प’क्राउ पछि १५ दिन अघि नै पनि नेपाल ल्या,इएका भारतीय नागरिक निकाल अली बारे वृ,स्तृत अनु सन्धान भइरहेको बुझिएको छ ह’त्या मा उनको सं’लग्नता लगभग नि,श्चित भएको प्रहरी स्रोतले जान कारी दिएको छ। बाकी धेैर्य गरौ प्रहरीले छिटै सार्वजनिक गर्ने भनेको छ अब भिडियो हेर्नुस्। –udayapurdaily.com

२०७८ पुष १९, सोमबार प्रकाशित 1 Minute 409 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?