२०७९ जेष्ठ ३ मंगलवार

भगवान जस्ता श्रिमानले यसरी गरे अनितासग फोटोसुट (हेर्नुस् भिडियो )

अनिता खडका र विनोद खडका यो जोडीलाई नचिन्ने सायदै कम होलान् ।यो जोडी नेपालकै एउटा नमूना जोडीको रुपमा चिनिएको छ । टि`कटकबाट भा’इरल भएको यो जोडीको वास्तविकता निकै नै मा,’र्मिक र आत्मियताले भरिएको छ ।

अहिले पछिल्लो समय अनिताको स्वास्थमा निकै नै सुधार आएको छ । कुनै समय अनिताको शरीरको तौल घटेर २७ किलोसम्म पुगेको थियो । तर अहिले अनिता निकै मोटाएकी छिन । अहिले उनको तौल बढेर ५५ किलो पुगेको छ ।

अहिले उनी बिना कसैको सहारा बस्न सक्छिन सामान्य चिज हरु मुखसम्म हातले लगेर आफै खान सक्छिन् ,मान्छे चिन्छिन् र एकदमै खुसिसाथ रहन्छिन् । अ`प्रेसन फे`ल भईसकेपछि निकै नि दु`खद समयबाट गुज्रिरहेको अनिता परिवार अहिले भने सामान्य खुसि र अधिक्तम दु`खि नै

छ ,खुसि यो मानेमाकि अनिता हिड्न सक्ने सम्म भइन अनि दुख चहि उनको उपचार पै`सा अ`भावले गर्दा रोकिरहन्छ ।भ`गवान् जस्ता श्रिमान पहिलोपटक नै थियो यसरी रो`एको ,अनिताको सु-स्वास्थ्यका लागि उनले आफ्ना आ`शुहरुलाई लुकाउनै सकेका थिएनन् ।

पछिल्लो समय अनिता खड्काको स्वास्थमा एकदमै क्रमिक सुधार देखिएको छ ।अस्पतालमा अनिताको राम्रो हेरचाह र स्याहारसुसार गरेर आमाजु दिदी बसेकि छिन् ।बिनोद पनि कहि लेकाही मात्रै आउन पाउँछन् किनकि काम जो उनले गर्नुपर्छ र कामसगै

अनिताको उपचारका लागि खर्च जुटाउने जिम्मा जो उनको का धमा छ ।उनी अनितालाई बेलाबेला हेर्न आउँछन् अनि उनी आए सगै अनितालाई खुसि राख्ने हर प्रयत्न गर्छन् र अन्तत जाने दि न आइहाल्छ अनि फेरि छुटिन जो गाह्राे हुन्छ ।

त्यसैगरि उनको स्वास्थ्यमा निश्चयपनि क्रमिक सुधार त भैनै रहेको छ र अनितालाई खुसि राख्न हर प्रयत्न गर्दै छन् भगवान् जस्ता श्रिमान बिनोद ,कहिले सगै टिकटक बनाउछन् त

कहिले अनितालाई एक्सर्साइज गर्न मद्दत गर्छन् ।अहिले भने अनितालाइ घुमाउदै फोटो खिच्दै गरेको भिडियो सामाजिक सं जालभरि भाइरल छ ।

भिडियो हेर्नुस् :-

२०७९ जेष्ठ १, आईतवार प्रकाशित 1 Minute 1757 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा समाचार