२०७९ असार १२ आईतवार

ब्रेकिङ चितवन भरतपुर ताजाअप्डेट हेर्नुस।

भरतपुर महानगरपालिकामा गठबन्धनको तर्फबाट मेयरमा उम्मेदवार रहेकी माओवादी केन्द्रकी रेनु दाहालले १७१२ मतको अग्रता बनाएकी छन् । उनले ९,९७० मत प्राप्त गर्दा एमालेका उम्मेदवार विजय सुवेदीले ८,२५८ मत पाएकी छन् ।

यस्तै स्वतन्त्र उम्मेदवार जगन्नाथ पौडेलले ४,५०४ मत पाएका छन् । यस्तै उपमेयरमा काँग्रेसका चित्रसेन अधिकारीले ११,९५६ मत पाउँदा राप्रपाकी हिमला गुरुङले ६, ७४२ मत पाएकी छन् । हालसम्म भरतपुरमा २७,४३८ मतगणना सकिएको छ ।

यो पनि,,एकीकृत समाजवादीकाे विजय जुलु समा एमाले कार्यकर्ताद्वारा ढुङ्गामुढाबझाङ – बझाङको थलारा गाउँपा लिका वडा नम्बर ९ मा विजय जुलुस मनाउने क्रममा ढुङ्गामुढा प्रहार हुँदा आठ जना घाइते भएका छन् ।

थलारा गाउँपालिकाको वडा नम्बर ९ को वडाध्यक्षमा नेकपा एकीकृत समाजवादीले जितेपछि विजय जुलुस मनाउने क्रममा एमालेका कार्यकर्ताले ढुङ्गामुढा गरेका थिए । ढुङ्गामुढा गर्दा एकीकृत समाजवादीका आठ जना घाइते भएका हुन् । घाइते मध्ये तीन जनाको अवस्था गम्भीर छ । घटनास्थल वरिपरिको सुरक्षा व्यवस्था कडा पारिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

थलाराको वडा नम्बर ९ मा एकीकृत समाजवादीका लोकेन्द्रब हादुर विष्ट ४ सय ८७ मत ल्याएर विजयी बन्नुभएको हो भने उहाँका प्रतिस्पर्धी एमालेका हिराप्रकाश भण्डारीले चार सय ३८ मत ल्याउनुभएको थियो ।

यो पनि,,गठबन्धनले जितेकाे उत्सव मनाउन आउँदै गरेकाे गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाकाे मृ,त्युसल्यानमा विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेकाे गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाकाे मृ,त्यु भएकाे छ भने १० जना बढी घाइते भएका छन् ।

जिल्लाकाे कुमाख गाउँपालिकामा कांग्रेस र एमालेकाे गठब न्धनले जितेकाे उत्सव मनाउन गाडीमा आउँदै गरेकाहरुलाइ करेन्ट लागेकाे हाे । गाडीकाे छतमा झण्डा समाएर बस्नेतज्युला बाट शान्तिबजार आउँदै गरेकाहरुलाइ विजुली काे तारबाट करेन्ट लागेकाे प्रहरीले जनाएकाे छ ।

घटनाबारे विस्तृत विवरण आएकाे छैन् । रागे चाैर प्रहरीकाअ नुसार छतमा बसेकाहरुले विद्युत काे तारले छुँदा घटना भएकाे हाे। घाइतेहरुलाइ रुकुम चाैरजहारी अस्पताल लगिएकाे छ । मृत ककाे पहिचार खुलेकाे छैन् ।

यो पनि,,धादिङमा दु,र्घ,टनामा परेर उम्मेदवारको मृ,त्युधादिङ को ससाहमा सोमबार मोटरसाइकल दु,र्घटना हुँदा एक जनाको मृ,त्यु भएको छ । पोखराबाट धादिङबेँसी आउँदै गर्दा आइचर ट्रकसँग ठोक्किएर नीलकण्ठ नगरपालिका–७ का २९ वर्षीय अर्जुन पोखरेलको मृ,त्यु भएको हो ।

दुर्घटनामा सँगै सवार नीलकण्ठ नगरपालिका–४ का सन्तोष अधिकारी गम्भीर घाइते भएका छन् । उनको धादिङमा उपचार हुन नसकी काठमाडौँ ट्रमा सेन्टर पठाएको जिल्ला प्रहरी कार्या लयका सूचना अधिकारी प्रहरी नायब उपरीक्षक

जागेश्वर भण्डारीले बताए। धादिङबेँसीबाट काठ माडौँतर्फ जाँदै गरेको बा५ख ७०७२ नम्बरको आइचरले वाग्मती प्रदेश ०२–०३३ प ३३९४ नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा दुर्घटना भएको थियो ।

पोखरेलको धादिङ अस्पतालमा मृ,त्यु भएको हो । मृ,तक पोखरेल गठबन्धनको तर्फबाट नेकपा (माओवादी केन्द्र)को चुनाव चिह्न लिएर नीलकण्ठ नगरपालिका–७ नम्बर वडाको वडा सदस्य उम्मेदवार थिए । नीलकण्ठ निर्वाचन कार्यालयले भोटगन्नसमेत सुरु नगर्दै उम्मेदवारको मृत्यु भएको हो ।

२०७९ जेष्ठ ४, बुधबार प्रकाशित 0 Minutes 3146 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?