२०७९ असार १३ सोमबार

कमला आचार्यको न’सोचेको भित्री रह’’स्यको भयो खुलासा ! २ दिनसम्म कमलालाई राख्नेलाई खेम गौतमले यसरी थ’र्काए ( भिडियो )

मोरङमा भएको एउटा र’हस्यमय घ-टना जो कमला आचार्य आफ्नो मृ”त्युसग रुखको फेदमा छ’ट्प’टाइरहेकि थिइन ।बहिनी त्यसरि बेस हरा र होस गु’माइरहदा श्वास प्रस्वासमा पनि नि’कै नै अफ्ट्यारो मह सुस गरिरहेकि कमलाको भिडियो टिकटक बनाइयो र सामाजिक सं’ जालमा छ’रपस्ट बनाइयो ।

उक्त व्यक्ति जस्ले भिडियो बनाएर सामाजिक सं जालमा हालेकि थि इन त्यश भिडियो नि’र्माण गर्दै गर्दा भिडियो पि’छाडि हासेको र डोज नपुगेको भन्दै मृ”त्युसग लडिरहेकि कमलाको खि’ल्लि उ’डाएपछि उ नको चौतर्फि बिरोध र आलोचना भएसगै कमलाको मृ त्यु अझै झ’न झन र’हस्यमय भएको परिवारले ब’ताउँछदै आएको छ ।

परिवार भन्छ आफुलाई आफ्नो छोरिको मृ”त्यु स्वि’कार नभएको र स’म्बन्धित नि’कायबाट तु’रुन्तै छानबिन गरि दोषि उपर का’र्वाहि र पि’डित परिवारमाथि न्याय दिइनुपर्ने माग गर्दछ । कमलाको साथबा ट झोला ,मोबाइल र डायरि ब’रामत भएको छ ।

प्रत्यक्षदर्शी ब’ताउँछन् कि उनिले आफुलाई के भएको न बताएको र नि’को भएपछि मात्रै बताउने भनेपछि आफुहरुले पनि म’द्दत गर्न न सकेको तर पानी ,फ्रुटिहरु भने ख्वा’एको उनिहरु ब’ताउँछन् ।

अहिले भने कमलाको बुवा आमा मिडियामा आएका छन् र घ-टना एकदमै र”हस्यमय भएको र कसैको हात भएको उक्त परिवार बता उँछ । कमला माउल जान्छु भन्दै हिडेकि थिइन तर माउल गइनन् र दुइदिन बे’पत्ता भइन कहाँ गइन कसैलाई खबर भएन र तेस्रो दिन मात्रै यसरी भे’टिएको बुवा बताउँछन् ।

आफ्नो छोरिले भिडियो खिच्नेले भनेअनुसार कुनै पनि खालक न’ शा प्रयोग गर्दै नगरेको र उनी अध्यन मात्रै गरिरहने र त्यस्तो न’चा हिने केही पनि र कहिलेपनि छोरिले नगरेको भन्दै प्र’ष्ट्याउछन् ।घ-टना उपर निश्पक्षिय छा’नबि’न गरि दो’षि उपर का’र्वाहि हुनुपर्ने परिवार मा’ग गर्दछ ।

२०७८ पुष २४, शनिबार प्रकाशित 1 Minute 175 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?